Novinky - A-TÝM

Informace z A-týmu

8.7.2020 | A-TÝM | Petr Lukášek

Venku se nám hezky střídá sluníčko s deštěm, nicméně ani to nemůže přerušit pokračující letní přípravu A-týmu. Ovšem přípravy se neodehrávají pouze venku, i v zákulisí se pilně pracuje na nové sezoně. Již je k dispozici pracovní rozpis soutěže a probíhá i tvorba kádru.

Jak již bylo zmíněno v rozhovoru s předsedou klubu ing. Vikem, do soutěže nakonec podalo přihlášku 9 týmů: Stadion Nový Bydžov, HC Náchod, HC WIKOV Hronov, HC Jaroměř, SK Třebechovice, HC Trutnov B, HC Baroni Opočno, TJ Spartak Nové Město nad Metují a nově i tým HC Dvůr Králové nad Labem B. Krajská STK zpracovala pracovní rozpis soutěže (ten se může samozřejmě ještě měnit) a vyčteme z něj následující:

Soutěž by měla začínat v neděli 4. 10. 2020 a na týmy bude čekat 36 kol. Vzhledem k lichému počtu týmů tak všichni odehrají 32 zápasů. Poslední kolo je naplánováno na neděli 7. 2. 2021 a poté by měla následovat vyřazovací část o titul přeborníka.

Pro náš A-tým začne soutěž hned v prvním kole na ledě Jaroměře, druhé kolo máme volný los. První představení na domácím ledě je na programu v neděli 11. 10. 2020, kdy od 17:00 bude naším soupeřem tým SK Třebechovice.

Přesný a konečný program soutěže bude zveřejněn po konečném projednání a schválení rozpisu soutěže krajskou STK.

Stejně jako program soutěže se pracuje i na složení týmu pro příští ročník KLM. Z loňského kádru budou v našem dresu pokračovat tito hráči:

brankáři: Zdeněk BIEGL, Vojtěch BURIAN, Vladimír VIK

obránci:  Jakub VITEBSKÝ, David DUFEK, David BOROVEC, Václav DOSTÁL, Michal KREJCAR, Martin FENDRŠTÁT

útočníci: David REICHMANN, Martin LELKA, Tomáš VESELÝ, Tomáš RYCHTERA, Tomáš CHMELÍK, Josef PROUZA, Michal MUSIL, Ondřej BŘEZINA

Kádr týmu samozřejmě doplní nově příchozí hráči, které budeme  představovat v dalších příspěvcích v následujících dnech. Sledujte proto i nadále náš web.