Obrat v Náchodě?

12.12.2015 | A-TÝM | Cohorna Michal

9.12. Jsme nastoupili k dalšímu utkání KLM v blízkém Náchodě...

Ilustrační obrázek

9.12. Jsme nastoupili k dalšímu utkání KLM v blízkém Náchodě. Hned ve třetí minutě otevřel skore Vlček za asistence Šejnohy na 0:1. V čase 05.54 šel na trestnou lavici za vražení na hrazení Souček a s ním tam putoval i Šimončič a tak Náchod vyrovnal na 1:1. V desáté minutě však opět skoroval Vlček a opět u toho byl Šejnoha. V čase 18.11 stav zápasu srovnal na 2:2 Ježek. Fans z Náchoda vymyslel na Honzu Šejnohu hanlivou rýmovačku, kterou neustále vyzpěvoval, jako by tušili že je ten večer Šejnoha zařízne. Honza se jim odvděčil v čase 18.23 za asistence Petra a Vlčka golem na 2:3. V dalších dvou třetinách Šejnoha s Vlčkem řádili dál.  V čase 37.08 Šejnoha Hrabicou a Vlčkem na 2:4. Pak ale na trestnou lavici šli Reichmann s Dufkem a Náchod snížil na 3:4. Ve 46 minutě zkompletoval hetrick Šejnoha a Město se ujalo vedení o dva goly. V 57 minutě přidal branku Dufek za asistence Šejnohy a v 58 minutě opět Dufek uzavřel na konečných 3:7. Doufejme že tento zápas byl oním zlomovým bodem, který náš tým nutně potřeboval. Na závěr bych jen připomněl, že dva ze tří golů Náchoda padly v přesilovkách, kdy Náchod hrál pět na tři.