Novinky - A-TÝM

Představujeme první posily A-týmu

12.7.2020 | A-TÝM | Petr Lukášek

Jak jsme avizovali v předchozím článku, představujeme první dvě nové tváře v našem A-týmu. Těmi jsou útočník RADEK VELINSKÝ a obránce MIKULÁŠ POHL.

Nové posily A-týmu

Útočník Radek Velinský (ročník 1996) k nám přichází po dvouletém působení v týmu HC Kohouti Česká Třebová. Rodák z Chrudimi je odchovancem pardubického mládežnického hokeje a kromě posledního působiště zanechal stopu také v Hlinsku a v Chocni. V krajské lize sehrál od roku 2016 celkem 133 duelů, ve kterých nastřádal 76 kanadských bodů za 41 branek a 35 nahrávek. Radek je sice původním povoláním útočník, nicméně v posledních sezonách se objevoval i na pozici obránce, získáváme tak univerzálního hráče, který může zaskočit na obou místech v sestavě.

Profil hráče na eliteprospects.com

Hráčské statistiky Radka na webu Regionhokej : http://regionhokej.info/?sport=hrac&id_hrac=1677&n=velinsky-radek
Druhou novou tváří je obránce Mikuláš Pohl (ročník 1999). Jeho příběh je trochu odlišný od Radka, neboť Mikuláš je odchovancem našeho klubu, který v mládežnickém věku následně odešel do Hradce Králové. V roce 2019 se přesunul do Přerova, kde sbíral zkušenosti v ligové soutěži. V poslední sezoně začal hrát v dresu Nového Jičína, odkud se následně přesunul do Nové Paky a posléze do Trutnova. Trutnovský dres by měl oblékat i letos, je však kmenovým hráčem našeho klubu a dle možností by měl zasáhnout do hry i v krajské lize a pomoci tak návratu novoměstského hokeje na vyšší pozice v tabulce

Profil hráče na eliteprospects.com


<< Zpět