Novinky - A-TÝM

První body s Třebechovicemi

28.10.2015 | A-TÝM | Pavel Franc

Od úvodního vhazování byla hra vyrovnaná, do vedení jsme se dostali povedenou střelou Petra Škody

Ilustrační obrázek

Po neuspokojivém výkonu našich hráčů,který jsme předvedli v Jičíně a prohráli,sice jen o branku,ale v utkání docházelo k neuvěřitelným chybám,které domácí trestali.Odskočili nám až na rozdíl pěti gólů,to už bylo těžké takové skóre dohánět.I tak jsme zahráli dobře poslední třetinu.Na to jsme chtěli navázat v dalším domácím zápase s Třebechovicemi.Sestava se pozměnila a chtěli jsme už konečně zabodovat.

Od úvodního vhazování byla hra vyrovnaná, do vedení jsme se dostali povedenou střelou Petra Škody asi v desáté minutě.Hosté srovnali o několik minut později po perfektně sehrané přesilovce.Do kabin se šlo smírně za stavu 1:1.

Ve druhé třetině se hrál hokej plný nepřesností na obou stranách.Skóre se nezměnilo a vše měla rozhodnout závěrečná třetina,ale ani v té se nepodařilo nikomu vstřelit branku výborně chytajícím gólmanům.Za zmínku stojí pro nás velice nepříjemná chvilka,kdy se deset minut před koncem zranil brankář Zdenda Biegl (tříslo) a nahradil ho Olda Čech.Poslední třetinu dochytal s několika povedenými zákroky.

Po šedesáti minutách přišlo prodloužení,ale ani to nerozhodlo o vítězi utkání.Na řadu přišla trestná střílení.Za nás proměnily Venca Petr a Venca Dostá.l A protože Olda Čech vychytal všechny tři nájezdy soupeře,připsali jsme si první dva body.Dnes nás čeká neméně lehký soupeř,mužstvo z Jaroměře.