Novinky - A-TÝM

Šokující obrat v Trutnově přinesl další výhru

21.9.2020 | A-TÝM | Petr Lukášek

Druhý zápas čekal na naše mužstvo v Trutnově. Místní B-tým měl v zápase šestibrankový náskok, přesto odešel ze zápasu poražen a my slavíme druhé vítězství a postup do finále turnaje

Ilustrační obrázek

HC Trutnov B vs. TJ Spartak Nové Město nad Metují 7:9

 K zápasu odcestovalo pouze dvanáct statečných do pole a domácí, posílení o několik hráčů druholigového áčka, měli raketový vstup do zápasu. Po jedenácti minutách totiž vedli již 6:0 a vypadalo to na jasnou záležitost. Jenže postupem času se začala karta obracet a dokonalý mat jsme domácím uštědřili v závěrečné třetině, kdy čtyři branky znamenaly obrat v duelu. Domácí neunesli obrat v zápase a dva hráči odešli předčasně do sprch. Střelecky se dařilo Martinu Hejnovi, jež zaznamenal hattrick, ale pochvalu určitě zaslouží všichni hráči na ledě. Výhra nás posouvá do finále turnaje - to se odehraje v neděli 27. 9. 2020 od 17:00 na našem zimním stadionu. Soupeřem nám bude tým z Opočna.


Třetiny: 6:2, 1:3, 0:4.

Sestava: Biegl (od 30' Jánský) - Vitebský, Fendrštát, Dufek, Borovec - Rychtera, Veselý, Lelka, Hejna, Sedláček, Libnar, Krejcar, Reichmann.

Zbylé utkání turnaje: Trutnov B - Opočno 5:7

Pořadí: 1. Nové Město n. Met. 2/6 (17:12), 2. Opočno 2/3 (12:13), 3. Trutnov B 2/0 (12:16).


<< Zpět