Novinky - A-TÝM

Štěpán Sedláček znovu oblékne dres Spartaku

17.8.2020 | A-TÝM | Petr Lukášek

Začátek nového týdne přinesl do kádru mužstva další novou tvář. Vlastně staronovou, neboť v minulých sezonách se již v bílomodrém dresu ukázal. ŠTĚPÁN SEDLÁČEK totiž ukončil ze studijních důvodů pro letošní sezonu působení ve druholigovém Dvoře a zamířil do krajské ligy, do našeho týmu.

Štěpán Sedláček v dresu Dvora Králové

Štěpán k nám pro nadcházející ročník přichází na celosezonní hostování, v minulosti zde působil formou střídavých startů. Vloni si vybojoval stabilní pozici ve II. lize, ovšem tato soutěž je velmi časově náročná a jelikož Štěpán finišuje se studiem na Univerzitě Hradec Králové, dostala teď přednost škola. Ve staronovém prostředí se potká s řadou bývalých spoluhráčů - v kabině jej čekají Martin Lelka, Tomášové Rychtera a Veselý, Kuba Vitebský a Michal Krejcar. Jak sám přiznal na webových stránkách HC Rodos, tak byli jedním z důležitých faktorů pro působení v Novém Městě. 

V našem týmu jej čeká role jednoho z klíčových hráčů do útočné vozby, což potvrdil i předseda klubu ing. Vik. Ten zároveň oceňuje rychlý a korektní jednání, jak ze strany hráče, tak i klubu. A my věříme,, že nabyté zkušenosti z minulých sezon uplatní i v našem dresu.


Profil hráče na eliteprospects.com


Statistiky hráče na regionhokej.info: http://regionhokej.info/?sport=hrac&id_hrac=1596&n=sedlacek-stepan

Rozhovor na webu HC Rodos Dvůr Králové: http://www.hcrodos.cz/clanek/stepan-sedlacek-meni-dres-o-prestupu-do-noveho-mesta-rozhodly-studijni-povinnosti


<< Zpět