Novinky - A-TÝM

V pondělí poprvé na ledě

14.8.2020 | A-TÝM | Petr Lukášek

Sedmnáctý srpen je prvním dnem, ve kterém tým dospělých poprvé vyzkouší ledovou plochu v nové sezoně. Stane se tak na zimním stadionu ve Dvoře Králové.

Do konce měsíce tak na hokejisty čeká pět tréninkových jednotek, které proloží i trénink na suchu. Ledové zrcadlo otestují vždy v pondělí a středu, v pátek hráči potrénují mimo led. Další přípravná fáze bude následovat, program bude upřesněn

Součástí přípravného období jsou rovněž přátelské zápasy. V letošním roce bude součástí této fáze sezony i "Turnaj tří měst", byť hraný za účasti čtyř týmů. Letošního klání se kromě nás zúčastní týmy HC WIKOV Hronov, HC Baroni Opočno a HC Trutnov B. Hrát se bude jednokolově každý s každým, po odehrání tří zápasů se první dva týmy střetnou o celkového vítěze a zbylé dva týmy se utkají o třetí místo.

PROGRAM TURNAJE:

1. kolo - neděle 13.09.2020, 17:00

Nové Město n. Met. - Hronov

Trutnov B - Opočno

2. kolo - středa 16.09.2020, 18:00

Hronov - Trutnov B

Opočno - Nové Město n. Met.

3. kolo - neděle 20.09.2020, 17:00

Hronov - Opočno

Trutnov B - Nové Město n. Met.

Zápasy o umístění - neděle 27.09.2020, 17:00