Novinky - A-TÝM

Dobrý začátek, špatný konec

26.2.2023 | A-TÝM | Petr Lukášek

Ve třetím semifinále jsme dnes v Litomyšli dobře odstartovali, ve třetí části ale domácí výsledek otočili a připisují si tak druhou výhru. Ve středu tak budeme odvracet konec sezony.

Ilustrační obrázek

HC Litomyšl vs. TJ SPARTAK Nové Město n. Met.  3:1 (0:1, 0:0, 3:0) - stav série 2:1

Branky: 46:23 Jonáš (Půlpán A.; 5/5), 47:41 Stoklasa (Půlpán A.; 5/4), 59:38 Voříšek J. (5/5) - 18:09 Hynek (Reichmann; 5/5).

Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Kratochvíl, Čížek - Pošvář, Schaffer. Diváků: 417.


SESTAVY

LIT: M. Dostál (V. Háněl) — Š. Švec, O. Bláha, M. Bažant, Š. Voříšek, J. Zahradník, A. Jonáš, J. Škvor — M. Jankovský, M. Edl, T. Jakubec, J. Voříšek, F. Stoklasa, A. Půlpán, T. Půlpán, D. Barkóci, J. Dostál, V. Cink, F. Vomočil.

NME: J. Čáp (Z. Biegl) — M. Franc, J. Vitebský, V. Šrenk, D. Borovec, D. Dufek, M. Pohl, V. Dostál — D. Reichmann, J. Černý, J. Bucek, M. Hylena, T. Hynek, V. Koudelka, O. Šťastný, D. Vaňát, L. Prouza.


V první třetině jsme dokázali ubránit tři přesilovky domácího týmu a naopak v závěru třetiny jsme šli do vedení. Těsný náskok svítil na ukazateli až do třetí třetiny, v 47. dokázali domácí vyrovnat. Krátce nato jsme se provinili proti pravidlům a domácí po necelé minutě dokázali v přesilovce překlopit skóre na svoji stranu. Ve zbytku zápasu jsme se snažili o korekci, v samotném závěru při naší power-play domácí pečetili druhou výhru v sérii. Ve středu tak na ledě ve Dvoře budeme odvracet konec sezony.


SEMIFINÁLE PLAY-OFF, 3. zápas


Také v druhém dnešním zápase začali lépe hosté z České Třebové, v dalším průběhu ale Bydžov otočil vývoj utkání a je tak krok od finále.


Nový Bydžov - Česká Třebová  5:1 (1:1, 2:0, 2:0) - stav série 2:1


<< Zpět