Novinky - A-TÝM

Postupujícího určí až pátý souboj

15.2.2023 | A-TÝM | Petr Lukášek

"Můj dům = můj hrad" platilo i dnes ve čtvrtém utkání semifinále. Chrudim tak vyrovnala stav série a postupujícího určí až páteční duel s číslem 5.

Ilustrační obrázek

HC Chrudim vs. TJ SPARTAK Nové Město n. Met.  4:0 (2:0, 1:0, 1:0) - stav série 2:2

Branky: 4:44 Pavlík (Polák, Hrdlička; 5/5), 10:58 Felcman (Formánek, Čáslava; 5/5), 28:20 Plch (Novák, Dobiáš; 5/5), 58:37 Pilař (Hejduk, Novák; 4/5).

Vyloučení: 5:5 + Hrdlička (CHR) a Pohl (NME) oba 5+OK. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0.

Rozhodčí: Čížek - Pošvář, Hájková. Diváků: 250. Střely na branku: 33:25 (17:11, 10:6, 6:8).


SESTAVY

CHR: L. Novotný (F. Matoušek) — T. Linhart, V. Pilař, T. Hejduk, D. Pejzl, F. Hybeš, P. Čáslava, D. Hrdlička, M. Felcman — J. Polák, Z. Formánek, U. Dobiáš, V. Felcman, V. Novák, F. Roubal, D. Cvrček, J. Turčáni, Z. Pavlík, M. Kostka, J. Plch, N. Langr 

NME: Z. Biegl (J. Patera) — M. Franc, J. Vitebský, D. Borovec, D. Dufek, M. Pohl, V. Dostál — V. Koudelka, O. Zámečník, D. Reichmann, J. Černý, J. Bucek, M. Hylena, T. Hynek, M. Lelka, R. Velinský, O. Šťastný, D. Vaňát, L. Prouza 


Zápas se pro nás nevyvíjel dobře už od úvodní třetiny. Domácí v ní svůj tlak vyjádřili dvěma góly a to jim přineslo klid na hokejky do zbytku zápasu. Nám se střelecky nedařilo a potvrdila se tak známá pravda, že bez branek se nevyhrává. I ve druhé části byla Chrudim střelecky aktivnější, ž čehož vytěžila třetí úspěch. Závěrečná třetina se již spíše dohrávala, domácí v poklidu strážili náskok a v závěru při naší přesilovce i power-play dosáhli čtvrtého úspěchu. Série se tak vrací k rozhodujícímu pátému duelu na led do Dvora Králové, kde se rozhodne o postupujícím. BUDEME POTŘEBOVAT I VAŠI PODPORU!!!!


ČTVRTFINÁLE, 4. zápas


Druhý dnešní zápas se rozhodoval až v prodloužení. V základní hrací době sice Jaroměř dokázala dvakrát vymazat náskok soupeře, ovšem v prodloužení poslal sérii do pátého duelu hostující Fúzik. I zde si tak musíme na postupujícho počkat do pátečního večera.


Jaroměř - Česká Třebová  3:4pp (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1) - stav série 2:2

<< Zpět