Novinky - A-TÝM

Třetí prohra znamená boj o bronz

5.3.2023 | A-TÝM | Petr Lukášek

Páté, rozhodující střetnutí o postup do finále se lámalo až 64 vteřin před koncem. Do té doby vyrovnaný souboj pro sebe ukořistili domácí a postupují tak do finále, pro naše družstvo je na závěr nachystán souboj o třetí příčku.

Ilustrační obrázek

HC Litomyšl vs. TJ Spartak Nové Město n. Metují 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) - konečný stav série 3:2.

Branky: 32:34 Bažant (4/4), 58:56 Stoklasa (Švec; 5/5) - 5:34 Prouza L. (Hylena; 5/5).

Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Kratochvíl, Čížek - Landsmann, Kalina. Diváků: 621.


SESTAVY:

LIT: M. Horáček (M. Dostál) — Š. Švec, O. Bláha, M. Bažant, Š. Voříšek, J. Zahradník, A. Jonáš, J. Škvor — M. Jankovský, M. Edl, T. Jakubec, J. Voříšek, F. Stoklasa, A. Půlpán, T. Půlpán, D. Barkóci, V. Cink, F. Vomočil.

NME: J. Čáp (Z. Biegl) — M. Franc, J. Vitebský, D. Dufek, V. Šrenk, D. Borovec, M. Pohl, V. Dostál — D. Reichmann, V. Koudelka, J. Bucek, M. Hylena, T. Hynek, T. Veselý, O. Šťastný, D. Vaňát, L. Prouza.


Závěrečný duel série měl podobný průběh jako třetí utkání. Také nyní jsme se ujali v úvodní části vedení a domácí museli dotahovat. Na rozdíl od zmíněného zápasu se to domácímu týmu podařilo krátce po polovině utkání a poté pokračovala hokejová bitva s výbornými gólmany. Rozuzlení tak nakonec přinesla až teč domácího Stoklasy 64 sekund před koncem utkání a hubené vedení a postup do finále si již domácí ohlídali. Závěr sezony tak obstará souboj o třetí místo.


SEMIFINÁLE PLAY-OFF, 5. zápas


I druhé semifinále pro sebe rozhodli domácí hokejisté. Bydžovu finále přihrály dvě slepené trefy v polovině první třetiny, čímž si vytvořili dostatečný náskok a ten dovedli až do závěru zápasu. Střetnou se tak s Litomyšlí o titul, Česká Třebová pak bude naším soupeřem v boji o bronz.


Nový Bydžov - Česká Třebová  5:2 (4:1, 0:1, 1:0) - konečný stav série 3:2

<< Zpět