Vložení příspěvku do diskuze

Pro vložení příspěvku je nutné se přihlásit.

Příspěvky diskuze

Tomáš Pfeifer30.11.2016 8:45
Ohlasy trenéra Horácká Slavia Třebíč Radek Novák - Horácká Slavia Třebíč: „Věděli jsme, že přijede bojovné mužstvo, které to má založené na fyzické hře a dohrávání osobních soubojů. Soupeř byl lepší ve všech činnostech a vyhrál zaslouženě. Nějaké brankové příležitosti jsme si vytvořili, ale hosté také a za průběh utkání si vyhrát zasloužili. Měli hodně dobrý pohyb i bruslení a my jsme na to nedokázali zareagovat."
Tomáš Pfeifer7.11.2016 13:53

> Odpověď na Alois Hulán z 7.11.2016 11:20 - Výzva pro rodiče a hráče LS... [+]

ZE STRÁNEK SOUPEŘE ... Na starší dorostence čekal v neděli soupeř, který jako jediný v dosavadním průběhu soutěže, dokázal žďárské mladíky porazit. Stalo se tak ve druhém kole a Nové Město nad Metují vyhrálo na domácím ledě nejtěsnějším výsledkem 1:0. Také odveta na Bouchalkách byla velmi vyrovnaná a na první gól se čekalo až do druhé poloviny zápasu. Pak ale třemi rychlými brankami Žďárští položili základ svému vítězství. Ve třetí části utkání sice hosté ještě jeho průběh dvěma slepenými brankami zdramatizovali, ale nakonec přidaly Plameny čtvrtou branku, připsaly si devátou výhru v řadě a další tři body, které udržují svěřence trenérů Biegla a Šejby na čele tabulky.
Alois Hulán|Nové Město nad Metují7.11.2016 13:49
Na základě upozornění správce webu - každý si má vytvořit svůj přístup a heslo.
Tomáš Pfeifer7.11.2016 13:49

Utkání dvanáctého kola 1.ligy staršího dorostu, kde jsme zajížděli na led prvního Žďáru. Z pohledu fanouška na tribuně : velice rychlý hokej, domácí tým byl na nás velice dobře připraven, kde nechtěli nic ponechat náhodě a pevně si šli za třemi body. Extraliga měla reprezentační pauzu a Žďár toho využil, jak mohl. Je třeba zdůraznit, že první utkání jsme na našem domácím ledě vyhráli 1:0 ! Žďár nám první branku vstřelil po 91 minutách hry ! Hráli jsme na to na co jsme měli. Bohužel nám chyběli některé opory - Novák ( NA), Teuber ( JA ), Heliger ( HK ), Lelek, Řehák ( oba HK ) Kubíček ( Op ) domácí Hladík a Hulán. V brance doslova „čaroval“ Vojta Burián. V druhé třetině jsme bohužel neproměnili minimálně tři vyložené šance. Ve třetí třetině se nám bohužel zranil čtvrtý obránce Pepa Prouza. Utkání dohráváme se změněnou úvodní sestavou. Plně využíváme pětiminutovou přesilovku, kde se nejprve od modré trefuje Pfeifer a následně po důrazné práci před brankou Řezníček. Za stavu 3:2 se domácí začínají bát o výsledek. Bohužel poslední slovo měl opět Žďár, který v závěru zápasu kontroluje na konečných 4:2. Klukům ale děkujeme za super zápas, který odmakali. Každý zápas v této soutěži je opravdu zážitek, jak pro nás rodiče, tak i pro hráče
Alois Hulán|Nové Město nad Metují7.11.2016 11:20
Výzva pro rodiče a hráče LSD Z každého zápasu píši krátkou reportáž, ale to je můj pohled na proběhlé události, kde navíc využívám Záznam o utkání / pořizuje vedoucí družstva / a oficiální Zápis o utkání / pořizují zapisovatelé v časomíře /. Myslím, že by naše příznivce mohl zajímat i jiný pohled / rodičů, hráčů atp. / a ti by mohli svůj příspěvek zařadit za tuto zprávu v rubrice " Jak to viděl ........ ". Jsem ochoten předat přístupová hesla a provést krátké zaškolení a nebo příspěvek zašlete na mail a další provedu já. Hulán 732 231 362 hul@raz-dva.cz