Novinky - Mladší žáci

Letní soustředění mladších žáků

28.8.2021 | Mladší žáci | Radek Kolář

Letní hokejový kemp tradičně v Trutnově.

Soustředění mladších žáků Trutnov 2021

Letošní letní hokejový kemp mladších žáků proběhl od 23. 8. 2021 do 27. 8. 2021 již tradičně v Trutnově. Během této doby hráči absolvovali 8 tréninkových jednotek na ledě, 2 přátelská utkání, OFF-ICE tréninky ve formě kompenzačních cvičení a spousty sportovních aktivit, především ve formě her, jako například brännball a fotbal.

Každý den jsme se po snídani pěšky přesouvali na zimní stadion, kde vždy dopoledne hráči absolvovali hodinový trénink, zaměřený především na zdokonalení bruslení. Po tréninku přesun na přilehlou umělou plochu, kde probíhaly sportovní aktivity. Poté následoval oběd a hodinový klidový režim před odpoledním tréninkem. Ten byl již zaměřen na hráčské dovednosti, především práce s kotoučem a souhra mezi hráči. Po tréninku opět přesun na umělou plochu. Poté večeře, osobní volno a spánek.

Ve čtvrtek jsme sehráli přátelské utkání s HC Slavoj Velké Popovice. Oba celky postavily dva týmy: mladší a starší.

Mladší hráči již od začátku tahali za kratší konec a když na ukazateli byl stav 2:5, trenér Štěpán Lukášek udělal pár změn v sestavě a rázem jsme utkání otočili na konečných 6:5 pro Spartak.

Starší hráči měli od začátku utkání pevně v rukou a vyhráli jednoznačně 9:4.

Druhý den nastoupili naši hráči proti HC Wikov Hronov, které deklasovali 28:2.

Po tomto zápase proběhlo v kabině krátké zhodnocení kempu, sladká odměna za snahu nejen v zápasech, ale především v trénincích a odjezd na zaslouženou regeneraci domů.

FOTOGALERIE

<< Zpět