Novinky - Mladší žáci

Na Spartaku se uskutečnila náborová akce „Pojď hrát hokej“

29.1.2022 | Mladší žáci | Pavel Škoda

V sobotu 29. ledna 2022 se na zimním stadionu v Novém Městě nad Metují uskutečnila již desátá náborová akce malých hokejistů s názvem “Pojď hrát hokej”

Společné foto "Pojď hrát hokej"

V sobotu 29. ledna 2022 se na zimním stadionu v Novém Městě nad Metují uskutečnila již desátá náborová akce malých hokejistů  s názvem “Pojď hrát hokej”, a to pod záštitou Českého svazu ledního hokeje. 

Děti si vyzkoušely, jaké je to být hokejistou. Spolu s novými zájemci o bruslení a hokej proběhl ukázkový trénink na ledě, cvičení a hry dětí z náboru ze září 2021 a nejmladší přípravky žáků 1. a 2. tříd. Rodiče si tak udělali jasnou představu, jak Spartak a trenéři pracují s dětmi, jak vypadá škola bruslení a trénink nejmladších dětí. Nově příchozích dětí se zájmem o lední hokej v Novém Městě nad Metují přišlo víc jak deset, a to ve věku 3 až 6 let.

Při registraci u vstupu na stadion děti obdržely dárky (láhev CCM a brožuru). Poté se rodiče a děti odebrali do šaten, kde si děti převzali trenéři a instruktorky a proběhla výuka bruslení, spousta zábavy a her. Rodiče se na připravené prezentaci dozvěděli důležité informace o celé akci “Pojď hrát hokej”, o fungování klubu, o vizi Spartaku, jak pracuje s dětmi, o sportovních akcích pořádaných pro děti i v mimohokejovém období, o tom, co to znamená pro dítě i rodiče hrát hokej.

Bylo vidět, že spoustu dětí i rodičů to zaujalo a věříme, že se budeme potkávat ať už na školičče bruslení (úterý 16.15 – 17 hod), či trénincích nejmladší přípravky (pondělí 15.15 – 16.15 a víkendu). 

Školička bruslení probíhá v režii instruktorek a instruktorů, na tréninku přípravky mohou pomoci v bruslení I rodiče. 

Možnosti přihlášení dětí na bruslení a hokej platí po celou sezonu. Veškeré informace včetně zapůjčení výstroje poskytne šéftrenér mládeže Štěpán Lukášek (tel. 775 300924) či Andrea Buchalová (tel. 739615180).

Všem velice děkujeme všem za účast na akci „Pojď hrát hokej“ a těšíme se, že se budeme vídávat i nadále.

FOTOGALERIE

Autor: Eliška Buchalová | 35 fotografií

<< Zpět