Novinky - Mladší žáci

Nábor malých hokejistů

26.8.2020 | Mladší žáci | Radek Kolář

Přijďte v neděli 13. 9. 2020 v 10:00 hod. na zimní stadion v Novém Městě nad Metují na náborovou akci „Jak se stát malým hokejistou”

Ilustrační obrázek

TJ Spartak Nové Město nad Metují zve všechny děti ve věku od 4 do 8 let, bez rozdílu dovednosti bruslení, na zimní stadion v Novém Městě nad Metují na náborovou akci „ Jak se stát malým hokejistou”, pořádanou v něděli 13. 9. 2020 v 10,00 hodin. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě je pro děti připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Zjistíte, že hokej není vůbec nákladný sport, jak se traduje, v prvopočátku dokonce nestojí ani korunu! Budete seznámeni s prostředím, kde vyrůstají malí hokejisté v osobnosti, které jdou příkladem svým vrstevníkům. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? 

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Nemáte žádnou výbávu? Nevadí, pokud budeme mít k dispozici odpovídající velikosti bruslí, rukavic a chráničů, rádi zapůjčíme! 

Přijďte mezi nás!!!

Na setkání s Vámi se bude těšit tým trenérů TJ Spartak Nové Město nad Metují.

<< Zpět