Novinky - Mladší žáci

Soustředění mladších žáků

24.8.2020 | Mladší žáci | Radek Kolář

Letošní letní hokejový kemp mladších žáků proběhl již tradičně v Trutnově.

Soustředění ml. žáků Trutnov 2020

Letošní letní hokejový kemp mladších žáků proběhl již tradičně v Trutnově. Tentokrát jsme to pojali opravdu ve velkém. Během jednoho týdne byli hráči 11 krát na ledě + spousty sportovních aktivit mimo něj. Již v den příjezdu (16. 8. 2020) hráči absolvovali první „seznamovací“ trénink na ledě. Po tréninku jsme se přesunuli do penzionu Pohoda, kde nám vytvořili skvělé podmínky jak v ubytování, tak i relaxu a stravování.

Od pondělí do pátku začal klukům tréninkový dril. Po vydatné snídani jsme se pěšky přesouvali na zimní stadion, kde vždy dopoledne hráči absolvovali hodinový trénink, zaměřený především na zdokonalení bruslení. Po tréninku přesun na přilehlou umělou plochu, kde pod vedením zkušených trenérek krasobruslení se kluci naučili, jak po trénincích správně regenerovat své tělo pomocí kompenzačních cvičení. Poté následoval oběd a hodinový klidový režim před odpoledním tréninkem. Ten byl již zaměřen na hráčské dovednosti, především práce s kotoučem a souhra mezi hráči. Čas po odpoledním tréninku jsme využili různorodě. Hráli jsme fotbal, brännball, nebo jsme šli na koupaliště.
Poté večeře, osobní volno a vydatný spánek. Na středu jsme pro kluky domluvili přátelské utkání s místními mladšími žáky HC Draci Trutnov a v pátek odpoledne bylo pro kluky připraveno před posledním tréninkem půlhodinové společné bruslení s našimi krasobruslařkami, které si hráči náramně užili.

Po posledním tréninku proběhlo v kabině krátké zhodnocení kempu a po dojemném rozloučení jsme hráče předali rodičům.

Všem hráčům děkujeme za účast a věříme, že si nabyté zkušenosti z přípravy přenesou do nové sezóny.

FOTOGALERIE

Autor: Radek Kolář | 21 fotografií

<< Zpět