1. kolo KLP r. 2009

7.10.2019 | Přípravka 4. třída | Radek Kolář

První mistrovské utkání r. 2009

K prvnímu mistrovskému dvojzápasu naši hráči ročníku 2009 zajížděli na zimní stadión v Rychnově nad Kněžnou. Vzhledem ke skutečnosti, že nám chybělo 5 hráčů základní sestavy, bylo nutné mužstvo doplnit o hráče ročníku 2010, kteří ještě neměli zkušenosti s hrou na velkém hřišti. Hráli se dva zápasy za sebou, každý 3x15 min. hrubého času.

V úvodním utkání jsme nastoupili proti soupeři z Trutnova. Z počátku to vypadalo na jasný zápas pro soupeře, ale postupem času se mladí hráči z r. 2010 přizpůsobili hře. Přestože soupeř měl více ze hry, již to nebylo tak jednoznačné.

Po krátké pauze hráči nastoupili k druhému utkání proti domácím hráčům z Rychnova nad Kněžnou. Začátek byl velmi opatrný z obou stran, ale postupem času vzali zodpovědnost na sebe hráči, od kterých se to očekávalo a zápas dovedli do úspěšného konce.

K dalšímu utkání zajíždíme za 14 dní do Trutnova a věříme, že již budeme v plné sestavě.