Novinky

A-tým domácí zápas s Třebechovicemi

15.10.2018 | A-TÝM | T. Macháček

Ilustrační obrázek

Ve středu 10. října náš „A“ tým odehrál první domácí utkání proti favoritovi z Třebechovic. Nastoupili jsme v poněkud oslabené sestavě a nízkém počtu, přesto jsme chtěli, aby body zůstaly doma.

Náš nástup do zápasu byl působivý a soupeře se nám podařilo zaskočit rychlým gólem z hole Honzy Řezníčka. První třetina ovšem skončila remízou, jelikož jsme se nedrželi pokynů trenéra. Opět cesta našich hráčů nemířila ke střídačce, ale právě naproti na lavici trestnou. Inkasovaná branka, kterou nám hosté vstřelili, byla v oslabení. 1:1.

Druhá třetina přinesla zpočátku poměrně vyrovnanou partii. Po chybě hostujícího brankáře se přelilo vedení znovu na naši stranu, kdy díky oné chybě měl Martin Lelka lehkou práci. Třebechovičtí ovšem dlouhou dobu neprohrávali. Dokázali využít další přesilovou hru. Tabule nyní ukazovala skóre 2:2. Remízový stav se konce třetiny nedočkal, červenobílý tým vstřelil branku na 2:3 a do kabiny jsme odcházeli za nepříznivé vztahu.

V poslední periodě se začínalo projevovat, že hosté přijeli ve větším počtu. Stav 2:3 svítil ale prakticky až do poloviny třetiny, kdy naše přesilovka skončila brankou hostí po průniku hráče v červenobílém dresu. Skóre 2:4 bylo velice nepříznivé. Naše další snaha byla marná. Poté padla již jedna jediná branka, a to do naší sítě. Zápas skončil výsledkem 2:5 pro Třebechovice.

První polovinu zápasu jsme byli vyrovnaným partnerem, v druhé polovině ovšem došly síly a utkání jsme nedokázali zvrátit. Příští neděli 20. října nás čeká zápas proti Semechnicím na domácí půdě.

<< Zpět