Novinky

Čtvrtfinálovým soupeřem tým Chrudimi

3.2.2023 | A-TÝM | Petr Lukášek

Až páté zápasy odtajnily složení čtvrtfinálových dvojic krajské ligy v sezoně 2022-23. Dnešní výsledky nám tak za soupeře pro čtvrtfinále určily tým HC CHRUDIM.

Ilustrační obrázek

Na třech stadionech (v Chrudimi se hrálo již ve čtvrtek) se rozhodovalo o postupujících z osmifinále. Velkým překvapením skončila série Nové Paky a Trutnova, kdy se hosté dokázali oklepat ze středečního debaklu a po vítězství 6:3 postupují do čtvrtfinále. Na kraji propasti stáli i hokejisté České Třebové, kteří ještě osm minut před koncem doma prohrávali s Hlinskem 3:5, aby dokázali vyrovnat a v prodloužení urvat postup. Náš soupeř také neměl na růžích ustláno, Třebechovice totiž v 7. minutě vedly již 2:0, pak ještě 3:2, ale náš příští soupeř dokázal vyrovnat a poté i přidat postupový gól.  Posledním postupujícím je tým Moravské Třebové, který doma hájil těsný náskok proti Chocni a definitivu postupu mu zajistily góly v samotném závěru zápasu.


Nová Paka - Trutnov 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) - konečný stav série 2:3

Česká Třebová - Hlinsko 6:5pp (1:1, 2:1, 2:3 - 1:0) - konečný stav série 3:2

Chrudim - Třebechovice 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) - konečný stav série 3:2

Moravská Třebová - Choceň 5:2 (1:0, 0:1, 4:1) - konečný stav série 3:2


ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF


Nový Bydžov - Trutnov

Litomyšl - Moravská Třebová

Nové Město n. Met. - Chrudim

Česká Třebová - Jaroměř


Termíny zápasů:  Ne 5. 2., St 8. 2., Ne 12. 2., St 15. 2., Pá 17. 2., hraje se opět na tři vítězství

 

V letošní sezoně jsme s Chrudimi změřili síly dvakrát v nadstavbové skupině. Tu jsme zahajovali právě na soupeřově ledě a zvítězili jsme v prodloužení 3:2. Odveta ve Dvoře Králové zahajovala odvety nadstavbové části a tentokrát se radoval soupeř shodným výsledkem 3:2, ovšem až po nájezdech. Dá se tedy čekat zajímavá a vyrovnaná série, která nemá jasného favorita.

<< Zpět