Novinky

Další odchovanec hlásí návrat

4.5.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Po brankáři Čápovi rozšíří náš tým další odchovanec našeho klubu, který se po šesti letech opět vrací do našeho dresu. Staronovou tváří je totiž útočník VÁCLAV PETR (roč. 1986).

Ilustrační obrázek

Vašek k nám přichází po působení v Trutnově, v minulých sezonách jsme jej vídali zejména v dresu Hronova. Kromě našeho týmu oblékal rovněž i dresy Jaroměře, Hronova a v mládežnických kategoriích i Hradce Králové. Má za sebou i působení v ligové soutěži, kdy ve II. lize odehrál 4 sezony. Start minulé sezony jej zastihl v Hronově, ovšem následně se přesunul do druholigového Trutnova. Bohužel zastavení soutěží mu neumožnilo rozšířit své statistiky v této soutěži. Z Trutnova se tak nyní vrací zpět do mateřského oddílu.

Předseda klubu ing. Vik k příchodu Vaška poznamenal: "Jsem za příchod Vaška velmi rád. Je to hráč s velkými zkušenostmi, který dokáže být osobností jak na ledě, tak i v kabině. Osobně si velmi cením i toho, že přes různé možnosti a nabídky se rozhodl po několika letech opět vrátit do NM a obléci novoměstský dres s jasným cílem.. vrátit ho do vyšších pater tabulky."

Profil na eliteprospects.com:


<< Zpět