Novinky

Doma s Trutnovem - další tři body

2.3.2018 | A-TÝM | Michal Cohorna

Ve středu odehrál Spartak ..........

Ilustrační obrázek

   

Ve středu odehrál Spartak poslední domácí utkání s hokejisty Trutnova „B“. První třetinu se gólově neprosadil ani jeden z teamů i když šance byly na obou stranách. Takže první třetina 0:0. Druhá třetina však začala pro Spartak lépe a to, když se hned v druhé minutě trefil Reichmann s asistencí Nováka. V čase 23.22 na dva nula zvyšoval Praus a nahrávku si připsal Řezníček. Až do konce čtyřicáté minuty však už žádný gól nepadl a tak byl stav utkání po druhé třetině 2:0. Třetí třetina byla gólově veselejší, na 3:0 zvyšuje Reichmann a asistenci dostávají Emmer a Rojšl. Trutnov snižuje na 3:1 v čase 47:48 Tatarem, ale v 54:00. na 4:1 upravuje Novák s asistencí Prouzi. Za dvacet vteřin na 5:1 dává Krejcar a bod za asistenci si připisuje Bureš. Přesně o minutu později na konečných 6:1 dává Vańát s pomocí Reichmanna a Poplera. Poslední utkání o baráž do KLM, odjede Spartak odehrát do Nové Paky a to, tuto neděli 4.3.2018, kde se hraje od 17.00.hod.

   

<< Zpět