Novinky

Dvojzápas ve znamení šesti bodů…

18.9.2017 | Starší dorost | Tomáš Pfeifer

Z Chocně vezeme povinně tři body, další přidáváme i v neděli na domácím ledě.

Ilustrační obrázek

V pátek jsme zajížděli na večerní zápas na led  Chocně.  Bylo jisté, že nás čeká papírově  slabší soupeř, klukům jsme stále připomínali, abychom zápas nepodcenili. Od  úvodní buly bylo vidět, že jsme ve všech pozicích  lepším týmem,   ovšem soupeř zvolil taktiku napadání a dohrávání soubojů  někdy až za hranicí pravidel, která bohužel  nebyla arbitry trestána. V čase 6:24  se ujímáme vedení po střele Vojty  Pfeifera, kterému asistuje Martin  Fendrštát 1:0. Zhruba v polovině první třetiny odchází předčasně do  sprch Dominik Novák, za hit na půli  hřiště. Jedinou branku hostí střílí v přesilové hře ve třinácté minutě  Svatoš 1:1. Minutu a půl před přestávkou se nám podaří zvýšit náskok o jednu  branku Honzou Řezníčkem s asistencí Vojty  Pfeifera 2:1. V kabině proběhla důrazná rozprava s hráči, kde  jsme zopakovali rady s před začátku utkání. Do druhé třetiny vstupujeme s jasným  cílem, zvýšit náskok o několik branek a zároveň uklidnit až někdy zbytečně  přemotivovanou hru. To se nám částečně daří. Dvě minuty po pauze střílí od  modré Tomáš  Müller za asistence Vojty  Šrenka a Daniela Tomína 3:1. Další  branky v této třetině střílí Ondra  Rychtera 4:1 a Honza Řezníček 5:1 .  Dalším nedobrovolným předčasným odchodem do kabin byl v polovině zápasu Daniel Tomín za faul kolenem.  V třetí třetině přidáváme pouze jednu branku v čase 44:48 střílí opět  Tomáš Müller a tím uzavírá skóre na  konečných 6:1 v náš prospěch. Na  tento zápas chceme hodně rychle zapomenout, i když vezeme domů plný počet bodů,  rozhodně s ním nemůžeme být spokojeni.


HC Choceň  1:6    TJ Spartak N.M.  ( 1:2,0:3,0:1 )

Branky : Řezníček a Müller po 2, Pfeifer a Rychtera  po 1

Asistence: Pfeifer,  Šrenk, Fendrštát a Tomín

Tresty : 40:58   využití 1:2

 

Neděle ve znamení hattricků, Kutné Hoře nedáváme šanci


TJ Spartak  N.M.  12:2  SK Sršni Kutná Hora  ( 3:0, 6:1, 3:1 )

Branky : Brandejs a  Vaňát po 3, Řezníček 2, Novák, Prouza L., Müller a Tomín po 1

Asistence  : Pfeifer  a  Šrenk   po 3, Vaňát, Řezníček, Brandejs a Prouza  L. po 1

Tresty  : 2:8  využití   2:0


Od první minuty viditelně lepší utkání, než to páteční v Chocni.  Je nás plný led, dobře kombinujeme, hru máme celé utkání v naši režii.  Velice dobrý výkon předvedla první lajna. Jaroslav  Brandejs a Daniel Vaňát si  připisují první hattricky v této sezóně. 

Po třech odehraných utkáních máme plný počet bodů a skóre  23:6. Čeká nás celý tréninkový týden, v neděli  24.9. zajíždíme na led Poděbrad a ve  čtvrtek  28.9.  hostíme  doma Chrudim.      

FOTOGALERIE

Autor: Tomáš Pfeifer | 5 fotografií

<< Zpět