Novinky

I tento víkend bereme plný počet bodů a upevňujeme si první místo v tabulce.

3.10.2017 | Starší dorost | Tomáš Pfeifer

Na svatého Václava jsme hostili Chrudim…

Ilustrační obrázek

Utkání slibovalo souboj o každý metr ledu. Proti sobě se  postavily první dva celky tabulky. Do utkání vstupujeme lépe my, v čase  1:13 se v přesilové hře, po asistenci Jardy  Brandejse trefuje Vojta Pfeifer 1:0. V deváté minutě navyšuje  skóre Vojta Šrenk, asistují Lukáš a Pepa Prouzovi 2:0. To je  v první třetině vše. Po přestávce, v čase 28:38 zvyšuje skóre Lukáš Prouza za asistence opět Jardy Brandejse 3:0.  O necelých pět minut  později se trefuje i soupeř a snižuje na rozdíl dvou branek 3:1. Nechceme  připustit drama a opět korigujeme stav, tentokrát střílí Daniel Vaňát, asistuje Honza  Řezníček 4:1. Bohužel dvě minuty před sirénou domácímu brankáři Markovi Šinkorovi přistává kotouč za  jeho zády 4:2 po čtyřiceti minutách  hry. Je odehráno dvacet vteřin z třetí třetiny a my se opět radujeme.Vojta Pfeifer vysílá Honzu Řezníčka a ten se nemýlí 5:2. Ve spanilé jízdě pokračujeme dál.  Šest a půl minuty před koncem utkání nahrává Jakub Hulán Lukášovi Prouzovi a ten ve vlastním oslabení zvyšuje na  6:2. V čase 55:01 už jen soupeř  koriguje na konečných 6:3. Tři body zůstávají doma a upevňujeme si první příčku  v tabulce.


TJ Spartak  N.M.   6:2   HC Chrudim   ( 2:0,2:2,2:1 ) 

Branky: Prouza L. 2x,  Pfeifer, Šrenk, Řezníček a Vaňát po 1

Asistence : Brandejs  2x, Pfeifer, Prouza L., Řezníček a Hulán po 1

Vyloučení : 20:18, využití 2:0

 

V neděli hostíme  Barony z Opočna

    Dle výsledků týmu z Opočna v minulých  utkáních kluky varujeme, že Opočno s výborně chytajícím Mičiánem v brance,  nám tři body určitě nedá zadarmo. Nabádáme je k „ naší“ hře, rychlé kombinaci  s přechodem do útočného pásma a velkým množstvím zakončení.  V třetí minutě se ujímáme vedení, využíváme přesilovku.Trefuje se Honza  Řezníček, po krásné akci, kdy mu asistuje Daniel Vaňát 1:0. Soupeř ale odpovídá  velice rychle a v šesté minutě je srovnáno 1:1. Trochu sprcha přichází  v čase 14:13, kdy se soupeř ujímá vedení 1:2. Rychle odpovídá opět Honza  Řezníček, po samostatné akci, po krásném sólu snižuje 2:2. O přestávce  v kabině je hodně rušno… Od druhé dvacetiminutovky plně přebíráme kontrolu  nad utkáním, kluci jsou jak vyměnění a plní vše co jim bylo o přestávce řečeno  v kabině. Za záda Mičiána posíláme kotouč celkem čtyřikrát.Nejprve se  trefuje Lukáš Prouza, asistuje Vojta Pfeifer, po té opět Honza Řezníček, kdy mu  asistencí k hattricku pomáhají Daniel Vaňát a Adam Řehák. Další branku  přidává Vojta Pfeifer, asistuje Lukáš Prouza. Čtvrtou branku v této  dvacetiminutovce a celkově šestou za záda Mičiána,posílá Daniel Vaňát za  asistence Honzy Řezníčka a Vojty Šrenka. Po čtyřiceti minutách vedeme 6:2,  utkání máme plně v naší režii a Opočno již nestíhá bruslit.  V poslední dvacetiminutovce se již trefuje jenom Honza Řezníček, po  samostatné akci. Výborně chytající Láďa Mičián v brance čaruje, na jeho  branku jsme vyslali celkem 67 střel !!! Pro naše borce toto byla lekce do  budoucna, nemůžeme nikoho podcenit. Další tři body připisujeme do tabulky,  s průběhem utkání však spokojeni být nemůžeme.  


VIDEO

<< Zpět