Novinky

Informace z aktivu klubů Královehradeckého kraje

17.6.2019 | A-TÝM | Pavel Biegl

Základní informace z aktivu klubů

Ilustrační obrázek

  Dne 10. 6. 2019 se za přítomnosti členů VV ČSLH HK a téměř všech zástupců klubů v našem kraji konal aktiv, na kterém se řešily rozpisy soutěží jednotlivých kategorií. Mládežnické kategorie získaly informace pouze v obecné rovině technických norem, avšak kategorie mužů má svůj "jízdní řád" již schválen ve finální podobě. Hrací systém u A mužstev má dvě části. V té základní se utká 9  mužstev čtyřkolově každý s každým, tj. v 36 kolech sehrajeme 32 zápasů. Ta začíná ve středu 2.10. Mužstvo umístěné po základní části na posledním místě v soutěži končí. Pak následuje play-off, ve kterém se čtvrtfinále hraje na dvě vítězná utkání, semifinále a finále pak na tři vítězná utkání. Boj o třetí místo pak pouze na dvě utkání.

<< Zpět