Novinky

Konec sezony 18/19

9.4.2019 | Mladší žáci | Radek Hlávko

Poslední utkání tohoto ročníku jsme odehráli v rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou

Ilustrační obrázek

Poslední utkání tohoto ročníku jsme odehráli v rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou. Střetli jsme se s týmy z Benátek, Libereckými tygry, Nymburskými lvi a Českou Třebovou. Turnaj se hrál na dvakrát 15minut čistého času a každá třetina se počítala jako samostatné utkání. Nejprve jsme s tygry prohráli 1:0 a 3:1, poté jsme s domácími zvítězili dvakrát 3:1. Po těchto dvou utkáních jsme šli na společný oběd a po obědě nastoupili proti Nymburku. Kluci s plnými břichy první třetinu bruslili ztěžka, tak jsme ji prohráli 4:2, ale druhou část jsme zvládli o něco lépe, když jsme prohrávali 2:0, tak kluci zabojovali a v poslední půlminutě se nám podařilo vyrovnat. Před utkáním s Českou Třebovou jsme stále byli ve hře o vítězství v turnaji, ale po dvou porážkách 4:1 a 5:0 jsme nakonec brali 4. příčku. Všem klukům i rodičům bychom chtěli poděkovat za odvedenou práci přes celou sezonu. Těm kteří u nás hostovali děkujeme za přízeň a pokud dostaneme od vedení spartaku k trénování důvěru i na další sezonu, tak Vás rádi určitě přivítáme i v příští sezoně v našich barvách. Poslední skluz proběhne v sobotu 27.4. v penzionu U JEHLANU ve Lhotě u Nahořan, kde nám bude k dispozici i přilehlý sportovní areál a trošku si na závěr sezony zasportujem.

<< Zpět