Novinky

METUJE CUP pokračuje dnes v Jaroměři

15.9.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Hokejový Metuje Cup dnes pokračuje další porcí zápasů. Po nedělní výhře nad Opočnem nás dnes čeká výjezd do nedaleké Jaroměře.

Ilustrační obrázek

Soupeřem nám bude domácí hokejový klub, který si v úvodním utkání poradil s Třebechovicemi 4:1 po třetinách 1:1, 3:0, 0:0, a to zejména díky vydařené druhé třetině. Za domácí se trefili Světlík, Souček L. ml., Vágner a Souček L st.. Rozhodně nás tedy nečeká jednoduché utkání, čehož si je vědom i trenér Topol: "Očekávám velice těžký zápas. Soustředíme se ale na náš výkon, chceme využít dobrý pohyb  a zodpovědnou hru v obraně. Soupeř má určitě svoji kvalitu, ale s veškerým respektem a pokorou chceme přivést výhru."


Utkání JAROMĚŘ - NOVÉ MĚSTO N. METUJÍ začíná dnes v 18:00 na ZS v Jaroměři.

<< Zpět