Novinky

METUJE CUP: První výhra a hned s nulou

12.9.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

První zápas nové sezony obstaral předsezonní turnaj METUJE CUP, v jehož rámci jsme přivítali tým Opočna. Díky gólové "explozi" ve druhé třetině jsme si nakonec připsali vysokou výhru. PŘIDÁNA FOTOGALERIE

Ilustrační obrázek

Nové Město n. Met. - Opočno 9:0 (1:0, 6:0, 2:0)

Branky: 17. Dostál (Hylena), 23. Hynek (Reichmann), 27. Hynek (Bucek), 28. Petr (Velinský), 29. Petr (Borovec), 30. Veselý (Klust, Reichmann), 37. Veselý (Reichmann, Kubasa), 42. Bucek (Černý), 43. Velinský (Duben).

Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Oslabení: 4:0 (!!!)

Diváků: 110.

NME: Čáp (Blasko) - Mert, Vitebský, Dufek, Krejcar, Klust, Dostál, Borovec - Duben, Hynek, Veselý, Reichmann, Hylena, Petr, Černý, Velinský, Kubasa, Bucek.

OPO: Kolbaba (29. Šinkora) - Mlateček D., Stehno, Koudelka, Chaloupka, Jakl, Mervart, Rail, Komárek, Kubíček, Brebera, Řehák, Škrabal, Polej, Pavelka, Kubeček, Jirásek.


Úvodní část zápasu patřila soupeři, který se poměrně často dostával na dostřel naší branky. Pouze nepřesná koncovka a výborný Čáp v brance zabránil Baronům jít do vedení. Co se nepovedlo hostům, povedlo se na druhé straně nám a před koncem třetiny jsme se ujali vedení. Ve druhé třetině přišla branková exploze, kdy jsme v úvodní desetiminutovce skórovali hned pětkrát. To byl zlom v utkání, které jsme měli od té chvíle pod kontrolou až do závěrečné sirény. Hosté se snažili o čestný úspěch, ten jim však dnes nebyl dopřán.

Hodnocení trenéra Topola: "Měli jsme velice vlažný vstup do utkání, první třetina od nás nebyla dobrá. Něco jsme si k tomu řekli a od druhé části jsme hlavně zlepšili pohyb a zápas zlomili v náš prospěch. Nicméně hra je stále trochu kostrbatá. Za výhru jsme ovšem rádi. 


FOTOGALERIE

<< Zpět