Novinky

Mistrovství České republiky starších žáků

5.5.2022 | TJ Spartak | TJ Spartak

V pátek 6. května 2022 v areálu zimního stadionu startuje MČR starších žáků ve florbale

Ilustrační obrázek


STARTUJE MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ! KDO MŮŽE VYBOJUJOVAT TITUL?


Obrázek ke článkuNásledující víkend nabídne další Mistrovství České republiky v mládežnické kategorii. Tentokrát se o titul porvou starší žáci, které na turnaji bude zastupovat hned dvanáct klubů. Šampionát bude probíhat od 6. do 8. května v areálu Zimního stadionu Nového Města nad Metují.

O titul mistra ČR v kategorii starších žáků budou po koronavirové odmlce bojovat Vítkovice, Náchod, Střešovice, Olomouc, Hradec Králové, Liberec, Sparta, Bulldogs Brno, Česká Lípa, Vsetín, Karlovy Vary a Bystřice nad Perštejnem. Všechny týmy byly rozlosovány do čtyř skupin po třech a hrají systémem každý s každým. Vítěz postupuje do čtvrtfinále, týmy na druhém a třetím místě spolu sehrají osmifinále, z nichž vzejdou poslední čtvrfinalisté.

Prvních osm míst na turnaji si vybojovaly celky Vítkovic, Olomouce, Bulldogs Brno, Bystřice nad Perštejnem, Náchoda, Sparty, Liberce a Karlových Varů, které se ve svém regionu staly vítězi základní části a zbylá čtyři turnajová místa pak obsadily týmy, které ve svém regionu (ve čtyřech nejpočetnějších regionech – pozn. red.) skončily na druhém místě, čili Tatran, Hradec Králové, Česká Lípa a Florbal Vsetín. 

Mistrovství ČR starších žáků startuje v pátek 6. května, kdy dojde na zápasy v základních skupinách. V sobotu pak dojde nejprve na osmifinálové, poté na čtvrtfinálové. V neděli turnaj vyvrcholí semifinálovými bitvami souboje a závěrečným bojem o celkové umístění včetně velkého finále. 

Kompletní rozpis a informace o turnaji naleznete ZDE.

PROGRAM MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ:

Skupina A

Pátek 6. května:

10:00 1. SC TEMPISH Vítkovice – Florbal Primátor Náchod | ONLINEVIDEO

14:00 FBC Česká Lípa white – 1. SC TEMPISH Vítkovice | ONLINEVIDEO

18:00 Florbal Primátor Náchod – FBC Česká Lípa white | ONLINEVIDEO

Skupina B

Pátek 6. května:

11:00 Tatran OC Šestka Střešovice – FBS Olomouc | ONLINEVIDEO

15:00 Florbal Vsetín – Tatran OC Šestka Střešovice | ONLINEVIDEO

19:00 FBS Olomouc – Florbal Vsetín | ONLINEVIDEO

Skupina C

Pátek 6. května:

12:00 FbC Hradec Králové A – FBC Liberec | ONLINEVIDEO

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary BLACK – FbC Hradec Králové A | ONLINEVIDEO

20:00 FBC Liberec – FB Hurrican Karlovy Vary BLACK | ONLINEVIDEO

Skupina D

Pátek 6. května:

13:00 ACEMA Sparta Praha BLUE – Bulldogs Brno | ONLINEVIDEO

17:00 ASK Bystřice n. P. – ACEMA Sparta Praha BLUE | ONLINEVIDEO

21:00 Bulldogs Brno – ASK Bystřice n. P. | ONLINEVIDEO

Další část turnaje se odehraje v sobotu a neděli dle výsledků v základních skupinách.

- Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/startuje-mcr-starsich-zaku-kdo-muze-vybojujovat-titul#sthash.ZuuvYs4s.dpuf 

<< Zpět