Novinky

Obranu vyztuží Mikuláš Pohl

8.10.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Krátce po zahájení soutěže hlásíme návrat odchovance našeho klubu do sestavy A-týmu. Z druholigových Letňan totiž vyztuží naši obranu MIKULÁŠ POHL.

Ilustrační obrázek

Mikuláš udělal své první krůčky na ledě v našem klubu a poté se v mládežnických kategoriích přesunul do Hradce Králové. V roce 2019 se přesunul do Přerova, kde působil jak v juniorském týmu, tak i mezi seniory v Chance lize. V následující sezoně po krátkém intermezzu v Novém Jičíně strávil zbytek ročníku v Nové Pace, odkud posléze zamířil do Trutnova. Zde stihl pouze 12 zápasů a po loňském nedohraném ročníku Trutnov převedl druholigovou licenci do Letňan, odkud se nyní vrací na led mateřského klubu. Věříme, že bude platným členem našeho týmu.

Profil hráče na eliteprospects:

<< Zpět