Novinky

Po novém roce do Trutnova

6.1.2019 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

První víkend v novém roce a přípravka 2011 jede sehrát dva mistrovské zápasy do Trutnova.

Kluci naslouchají radám od trenéra :-)

První víkend v novém roce a přípravka 2011 jede sehrát dva mistrovské zápasy do Trutnova. První zápas jsme sehráli proti mužstvu ze Dvora Králové a následně proti domácím borcům z Trutnova. První zápas naši kluci zvládli na výbornou. Soupeře přehrávali, využili toho, že hráčů ze Dvora bylo jen 7 a měli už jeden zápas za sebou. Druhý zápas proti HC BAK Trutnov byl o poznání těžší oříšek. Nebýt první třetiny, kdy na nás soupeř doslova vletěl a nechali jsme jej několikrát skórovat, se nám postupně podařilo hru vyrovnat a být až do konce vyrovnaným soupeřem. Našim nejmladším hokejistům patří velká pochvala za bojovnost, nasazení a přístup, se kterým odehráli obě dvě utkání a také rodičům, kteří je ve velkém přijeli podpořit a zásobují nás skvělým občerstvením. 

Sestava: Honza Jaroš-brankař

              Filip Horák

              Adam Nosek

              Martin Moravec

              Kristián Machula

              Jára Řeháček

              Jakub Entler

              Mára Padyásek

              Máťa Hlávko

FOTOGALERIE

Autor: Lukáš Entler | 3 fotografie

<< Zpět