Novinky

Pojď hrát hokej

16.8.2019 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

Přijďte v sobotu 28. 9. 2019 v 10:00 na zimní stadion v Novém Městě nad Metují na akci Týden hokeje

Pojď hrát hokej

Přijďte v sobotu 28. 9. 2019 v 10:00 na zimní stadion v Novém Městě nad Metují na akci Týden hokeje 

V sobotu 28.9.2019 od 10:00  budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. 

TJ Spartak Nové Město nad Metují ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co je Týden hokeje?

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Zjistíte, že hokej není vůbec nákladný sport, jak se traduje, v prvopočátku dokonce nestojí ani korunu! Budete seznámeni s prostředím, kde vyrůstají malí hokejisté v osobnosti, které jdou příkladem svým vrstevníkům.           

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.  

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz  v sekci Týden hokeje.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? 

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Nemáte žádnou výbávu? Nevadí, pokud budeme mít k dispozici odpovídající velikosti bruslí, rukavic a chráničů, rádi zapůjčíme! 

Přijďte mezi nás!!!

Na setkání s Vámi se bude těšit tým trenérů TJ Spartak Nové Město nad Metují.

<< Zpět