Novinky

Porážíme doma Opočno... postupujeme

26.2.2018 | A-TÝM | Tomáš Pfeifer

Tuto neděli jsme sehráli rozhodující utkání této sezóny.

A-TÝM TJ Spartak

 Tuto neděli jsme sehráli rozhodující utkání této sezóny. K postupu  do KLM pro sezónu 2018/19 jsme potřebovali zisk tří bodů. K utkání jsme  všichni přistoupili zodpovědně a nedali Baronům šanci.

Skóre zápasu otevřel v čase 8:55 veterán PRAUS ze  samostatné akce. O necelé čtyři minuty později opět veterán novoměstských  zvyšuje na 2:0 s přispěním HONZY ŘEZNÍČKA a MICHALA BUREŠE. Pokračujeme v kanonádě,  první přesilovou hru našich borců využívá pět minut před pauzou TOMÁŠ EMMER s asistencí  VOJTY PFEIFERA a DAVIDA DUFKA 3:0. Do kabin se nám ještě nechce, opět TOMÁŠ  EMMER zvyšuje na 4:0, asistuje DAVID REICHMANN, na časomíře svítí čas 17:00.  4:0 nám je stále málo,  brankostroj  našeho týmu není k zastavení.  Necelé dvě minuty před pauzou střílí DAVID  DUFEK, asistuje TOMÁŠ EMMER. Výsledkem náš tým udivuje úplně všechny na zimním  stadionu, nejvíce však samotného aktéra EMMERA, který nám nechtíc samou radostí  proskakuje ochranným plexi a tím předčasně ukončuje první třetinu.  Do kabin odcházíme za stavu 5:0. V první přestávce  naše diváky baví svým vystoupením na ledové ploše „spartakovský potěr“.  Děkujeme za krásné vystoupení. Druhou třetinu navyšujeme skóre o další tři  branky, kde se postupně trefují DAVID DUFEK ze samostatné akce, VOJTA PFEIFER  asistuje DAVID REICHMANN a TOMÁŠ EMMER, ADAM CHMELAŘ opět bez asistence.  Za Barony snižuje v čase 34:59 Mervart.  Do kabin po 40 minutách odcházíme za stavu 8:1. Utkání máme plně ve své režii,  pokyny od trenéra dostáváme jasné, hrát na jistotu a zbytečně neinkasovat.  Pokyny plníme skoro stoprocentně, dostáváme pouze jednu branku v čase 47:39  se trefuje „ opočenský“ Jakl a upravuje skóre na konečných 8:2.

Cíl je splněn, tři body zůstávají u Metuje a TJ Spartak NM po  dvou odehraných sezónách v KSM se vrací, tam kam právem patří. V sezóně 2018/19  náš tým opět uvidíte v KLM. 

Sice už je rozhodnuto, ale ještě nás čekají dvě poslední  utkání. První hrajeme tuto středu 28.2. od 18 hodin, kde na domácím ledě  hostíme tým z TRUTNOVA B. K poslednímu zápasu sezóny zajíždíme v neděli  4.3. do Nové Paky.


TJ Spartak NM    8:2   HC Baroni Opočno ( 5:0, 3:1,  0:1 )

Branky: Praus, Emmer a Dufek po 2, Pfeifer a Chmelař po 1

Asistence : Reichmann a Emmer po 2, Řezníček, Pfeifer, Bureš  a Dufek po 1

Vyloučení:  12:12  

Využití :  2:0

Diváků: 425

    SESTAVA:  BIEGL,  VIK – HANOUSEK, KREJCAR, NOVOTNÝ, DUFEK, LHOTSKÝ, POPLER, KOZÁK, NOVÁK –      ČAPEK, EMMER, CHMELAŘ, REICHMANN, ROJŠL,  ŘEZNÍČEK, BUREŠ, PRAUS, POHL, PFEIFER  

<< Zpět