Novinky

Předsezonní pohyby v kádru nekončí

13.9.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Začátek mistrovské sezony se blíží, máme za sebou i úvodní přípravné duely, nicméně kádr A-týmu stále prochází dalším vývojem. V minulých dnech jsme přivítali trio nových hráčů, na druhou stranu ale počítáme i ztráty....

Ilustrační obrázek

Začneme tím nepříjemným - bohužel v této sezoně neuvidíme v našem dresu dva hokejisty. Tím prvním je ROMAN LIBNAR, jehož do sezony nepustí pracovní vytížení a časové důvody, jež nakonec vedou k ukončení hráčské kariéry. Druhým hráčem, jehož um letos nevyužijeme, je DOMINIK KUBIŠTA, který byl jednou z našich prvních letních posil. Tomu vystavilo stopku přetrvávající zranění kolene, které ale nevydrželo sportovní zátěž.


A teď k příchodům - do našeho kádru přibyli tři noví hráči, kteří za naše družstvo již naskočili v přípravných duelech. Prvním z nich je obránce JAKUB MERT (1999), který hokejově vyrůstal v Pardubicích, posléze působil např. v Ústí nad Labem, Kadani a poslední sezonu oblékal dres Dvora Králové.

Statistiky Jakuba na eliteprospects:

  

Druhým do party je nám dobře známý MIROSLAV HYLENA (1997), útočník, jež se hokejově vybrušoval v Hradci Králové a zejména v Liberci. Má za sebou i dvouletou hokejovou zkušenost ze zámoří. Poslední tři sezony jsme jej mohli vídat v dresu Hronova, kde se mu poměrně slušně dařilo. Věříme, že i v našem dresu naváže na své výkony z posledních sezon.

Statistiky Mirka na eliteprospects.com

  

Díky dobré spolupráci s p. Vasilem Teodoridisem ze Dvora Králové se zrodila i další posila našeho týmu. Na střídavé starty k nám přichází útočník JIŘÍ BUCEK (roč. 2000). Stejně jako Kuba Mert, i Jiří je odchovanec pardubické hokejové školy, v uplynulých sezonách si vyzkoušel i dres Trutnova ve II. lize a poslední sezonu strávil v Kadani v I. lize. Pro letošní sezonu jeho kroky vedly do  zmíněného Dvora. Jiří patřil v mládežnických kategoriích k velmi produktivním hráčům, budeme se těšit, že na to naváže i v našem dresu.

Statistiky Jirky na eliteprospects:


Všem novým hráčům přejeme hodně úspěchů v našem dresu a těšíme se na jejich hokejové umění.


<< Zpět