Novinky

První mistrovská utkání

8.10.2018 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

O uplynulém víkendu sehrála naše nejmladší přípravka ročník 2011 svoje první dva „ostré“ mistrovské zápasy.

Ilustrační obrázek

O uplynulém víkendu sehrála naše nejmladší přípravka ročník 2011 svoje první dva „ostré“ mistrovské zápasy. K nim jsme jeli do Hradce Králové, kde našim prvním soupeřem bylo mužstvo domácích HC Mountfield HK „A“ a po krátké pauze mužstvo HC St. Vrchlabí „B“ Je zde na místě podotknout, že naše soupiska má pouze 3 hráče narozené v roce 2011 a zbytek doplňují hráči ročníku 2012.
Kluci odehráli výborné dvě utkání a přesvědčili se, že pokud na ledě prodají svoje tréninkové zkušenosti a dovednosti, budou bojovat až do konce, tak jsou rovnocenným soupeřem pro každého.
Utkání nejmladší přípravky se hraje dle pravidel minihokeje na 3x 15 min hrubého času. Ukazatel skóre je vypnutý, do zápisu se výsledky utkání neuvádí. Ze soutěže se nezveřejňují jakékoliv výsledky, tabulky a statistiky.
Hlavním cílem první mistrovské sezóny je seznámit děti s atmosférou soutěžních utkání, zahrát si proti jiným soupeřům, poznat okolní zimní stadiony a ukázat dětem, jaký je hokej krásný sport.
Přejeme všem našim dětem a i jejich rodičům hodně síly a vytrvalosti do dalších tréninků a zápasů! Jen tak dál!

K dalším mistrovským zápasům zajíždíme 10. listopadu do Jaroměře

<< Zpět