Novinky

První mistrovské zápasy Přípravky 2012

6.10.2019 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

První mistrovské zápasy přípravky 2012 v sezóně 2019/2020 Do nové sezóny 2019/2020 vstoupila Přípravka 2012 na zimním stadionu v Jaroměři. Soupeřem nám v prvním zápase byl celek domácích HC Jaroměř a druhý zápas jsme odehráli proti soupeři z Opočna.

Poslední instrukce před zápasem :-)

Do nové sezóny 2019/2020 vstoupila Přípravka 2012 na zimním stadionu v Jaroměři.

Soupeřem nám v prvním zápase byl celek domácích HC Jaroměř a druhý zápas jsme odehráli proti soupeři z Opočna.

Zápasy přípravek ročníku 2012 se hrají dle pravidel Minihokeje, tzn. formou turnajů, které se konají 1x za měsíc. Utkání se hrají ve třetině na šířku. Počet hráčů je 4+1. V zápasech se neeviduje skóre, nevedou se žádné výsledky a statistiky. Děti hrají s modrými (odlehčenými) puky, na snížené branky. Jednotlivé formace jsou označeny barevnými páskami. Utkání se hraje na 3x15min hrubého času s letmým střídáním po 1 minutě.

Přesto, že se jedná o kluky ročníku 2012, většina z nich zahajuje již svoji čtvrtou sezónu. Ale v podstatě až nyní mají srovnání se stejně starými protivníky. Loňskou sezónu hráli s o rok staršími a zkušenosti, které v zápasech uplynulé sezóny posbíraly, nyní naplno zužitkují a prodávají.

Víkendy mezi mistrovskými zápasy budou vyplněny přátelskými zápasy, aby kluci byli v zápasovém rytmu a měli častější konfrontaci s jinými týmy. 

Chtěl bych klukům poděkoval za vysoké nasazení a bojovnost v prvních dvou mistrovských zápasech a jejich rodičům za diváckou podporu a občerstvení do kabiny.

FOTOGALERIE

<< Zpět