Novinky

První vítězství v sezoně

10.9.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Po turnaji v České Třebové nás čekal další zápas na ledě Čáslavi, kde náš trenér Topol v minulosti působil. V zápase jsme si připsali první výhru v nové sezoně.

Ilustrační obrázek

Čáslav - Nové Město n. Metují  2:7 (0:2, 1:3, 1:2)

Samotný duel na vyšel na výbornou, po celý zápas jsme si udržovali vedení a na konci jsme se mohli radovat z první výhry v nové sezoně. Radost neskrýval i trenér Topol: "Zápas se mi hodnotí dobře. Jsem rád, že už se promítá to, na čem na trénincích pracujeme. Kluci se snažili držet systém, sice máme ještě výpadky, ale je vidět, že si zvykají. Určitě je před námi ještě kus práce. K Čáslavi chovám veškerý respekt, 3 roky jsem zde působil a děkuji jí za vřelé přivítání. Výsledek pro ně nebyl příznivý, ale na druhou stranu, naši kluci si za ním tvrdě šli. Takto sehraný zápas proti tak kvalitnímu týmu jako je Čáslav, nás povzbudí. Začíná nám Metuje Cup, do kterého jdeme s pokorou, respektem, ale s cílem si sáhnout na pohár."

Branky zaznamenali 2x Hynek, Knotek, Klust, Petr, Velinský a Reichmann.

Vítězství je nejlepší pozvánkou na nadcházející METUJE CUP, kterého se kromě nás účastní i týmy Jaroměře, Třebechovic a Opočna.


<< Zpět