Novinky

Hodnocení sezóny 2017-18

28.3.2018 | A-TÝM | Aleš Hrubý

Dobrý den Vážení sportovní........

Ilustrační obrázek

   

Dobrý den Vážení sportovní diváci a příznivci Novoměstského hokeje. Chtěl bych zhodnotit naši letošní hokejovou sezónu, z pohledu trenéra A týmu TJ Spartak Nové Město nad Metují. Začátek sezóny byl velmi náročný a to hned ve dvou základních směrech. První a zásadní věcí bylo vytvoření kádru, který by byl schopen a ochoten sezónu úspěšně odehrát a zároveň by chtěl vítězně sehrát baráž o postup do KLM. Po náročném jednání se podařilo přesvědčit klíčové hráče o setrvání v našem klubu, toto byl zásadní bod a na něj poté navazuje to, co je schopen klub hráčům nabídnout. V momentu, kdy bylo vše zdárně domluveno, a sezóna začala, vedení Spartaku podalo demisi a celý A tým zůstal ze dne na den bez finančních prostředků. Přesto se dokázala kabina semknout a hráči vzít náklady spojené se sezónou na sebe. Toto nelehké období trvalo až do ledna tohoto roku, než nastoupilo nové vedení Spartaku.  Od ledna do konce sezony byly hráčům náklady uhrazeny. Základní kolo jsme ukončili na prvním místě tabulky a kromě jediné prohry hned na úvod sezóny, se neměli naši hráči za co stydět. Naopak, přístup k zápasům bych ohodnotil jako vzorný. Postupně se do A týmu začlenili i hráči ze staršího dorostu, kteří tento přechod zvládli na výbornou a potvrdili tak, že mládež v Novém Městě nad Metují má dobrou úroveň. V nadstavbě baráže o postup do KLM jsme skončili na prvním místě se ziskem 17 bodů z 18 možných. Chci poděkovat Všem hráčům, kteří prošli letošní sezónu naší kabinou.  Za jejich přístup k zápasům, k tréninkům, ke svým spoluhráčům a vytváření bezvadné nálady v kabině a hráčům staršího dorostu, že přistoupili k reprezentování Spartaku i v A týmu na výbornou.  Dokázali se zapojit do kolektivu starších hráčů bez jediného problému a přispěli tak k vítěznému tažení Spartaku. A v neposlední řadě novému vedení Spartaku o jejich zájem, o všechno co nás trápí a co potřebujeme a jejich snahu nám co nejvíce pomoci. Samozřejmě poděkování patří Všem našim příznivcům, kteří nás chodili a jezdili povzbudit na naše zápasy v této sezóně a pevně věřím, že v tom budou pokračovat i v příští sezóně.  Dík patří také p. Kubištovi  a celému realizačnímu týmu A mužstva.

 Trenér Aleš Hrubý.

   

<< Zpět