Smuteční oznámení

12.1.2021 | TJ Spartak | Marie Minaříková

TJ Spartak Nové Město nad Metují Vám s lítostí oznamuje, že v průběhu letošní sezóny jsme se rozloučili se třemi osobami, spojenými s naším klubem.

První z nich byl pan Jozef Uhrin. Bývalý předseda a funkcionář klubu a zároveň velmi úspěšný sportovec, basketbalista a fotbalista v jedné osobě.

Dále jsme přišli o pomoc a podporu pana Bohuslava Rejthara, jež po dvě sezony pracoval jako rolbař na našem zimním stadionu.

Posledním, kdo již bohužel nikdy nazamíří do hlediště jako věrný fanoušek nejen novoměstského A-týmu je pan Jiří Černohlávek. Dokud to bylo možné, nevynechal jediný zápas nejen osobně, ale podporoval týmy také jako klubový archivář.

Všem rodinám, příbuzným a známým vyjadřujeme tímto upřímnou soustrast.