Novinky

Sobotní turnaj bez výhry

5.9.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Včera jsme odehráli první dva zápasy v nové sezoně. Stalo se tak na turnaji "O pohár starostky města" v České Třebové, kterého se zúčastnily kromě našeho celku a domácích Kohoutů i družstva z Náchoda a Litomyšle. Ani jeden ze zápasů jsme nedovedli do vítězné koncovky, na turnaji jsme tak obsadili čtvrté místo.

Ilustrační obrázek

Česká Třebová - Nové Město n. Met. 6:4 (4:1, 0:2, 1:1).

Branky: 4. Plášek (Semorád), 7. Blažej (Filip), 9. Fúzik (Filip), 14. Fúzik (Filip, Veverka), 32. Rozlílek (Daněk), 43. Semorád – 7. Dufek, 28. Dostál, 29. Veselý, 32. Reichmann (Petr). Rozhodčí: Melichar – Pešková. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváků: 120. Hrálo se 3x15 minut.

Č. Třebová: Mahdal – Hradil, Blažej, Sedlák, Jemelka, Daněk, Pražák – Veverka, Filip, Fúzik – Král, Polodna, Rozlílek – Plášek, Semorád, Korhoň.

Nové Město: Čáp – Mert, Duben, Borovec, Dostál, Dufek, Klust, Novák, Krejcar - Černý, Knotek, Hynek – Hylena, Reichmann, Petr – Velinský, Veselý, Lelka.

V souboji s domácím týmem jsme sice dokázali dvakrát snížit náskok soupeře a dostat se do hry, ovšem na obrat v zápase se nestačilo.


Náchod - Nové Město n. Met.  3:1 (3:0, 0:1, 0:0).

Branky: 2. Haklička (Verner), 5. Steklík (Šrenk, Drbal), 11. Zeman (Steklík) – 17. Reichmann (Novák). Rozhodčí: Melichar – Veselý. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváků: 40Hrálo se 3x15 minut.

V souboji o třetí místo nám utekl začátek zápasu, kdy nám soupeř odskočil na třígolový rozdíl. Druhá část přinesla korekci stavu, ovšem více branek jsme nepřidali a tak končíme na čtvrté příčce.


OSTATNÍ ZÁPASY TURNAJE:

Litomyšl - Náchod  5:2 (1:0, 1:0, 3:2)

Česká Třebová - Litomyšl  4:2 (1:0, 1:2, 2:0) - finále


Hodnocení trenéra T. Topola pro web České Třebové:

„Přesvědčili jsme se o tom, že máme na čem pracovat. Zápas s Českou Třebovou jsme dokázali zdramatizovat, proti Náchodu jsme zaspali prvních deset minut, kdy soupeř získal tříbrankový náskok. Přesto si myslím, že jsme na kvalitním turnaji ostudu neudělali.“


Zdroj: www Kohouti Česká Třebová


<< Zpět