Novinky

Spartak na soustředění v Beskydech

25.8.2019 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

Mužstvo nejmenší hokejové přípravky se vydalo na prodloužený víkend do Beskyd.

TJ Spartak vs. HC Černí vlci

Mužstvo nejmenší hokejové přípravky se vydalo na prodloužený víkend do Beskyd.

Byli jsme ubytovaní v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsme v pátek ráno absolvovali první letošní hokejový trénink na ledě. Po tréninkové jednotce jsme odjeli do hor. Pěší túra z Pusteven na Valaškou stezku v oblacích, dále k soše Radegasta a pokračovali jsme na bájnou Radhošť a sešli jsme dolů do Rožnova. Byl to pro všechny náročný den, ale vyplněn nezapomenutelnými zážitky.

V sobotu ráno jsme nastoupili v přátelském zápase proti místním borcům z HC Rožnov pod Radhoštěm. Po zápase jsme se vydali objevovat krásy Rožnova. Navštívili jsme rozhlednu, Valašské muzeum v přírodě a putování jsme ukončili v místním Rožnovském pivovaru, kde se nachází také Pivní lázně a Málkova čokoládovna.

Chtěl bych tímto poděkovat trenérům z rožnovského hokejového klubu HC Černí Vlci, že nám vyšli vstříc a umožnili nám jít na led. Dále velký dík všem dětem a dospělákům za účast a reprezentaci. Myslím si, že jsme si společný čas maximálně užili! Díky všem!

FOTOGALERIE

<< Zpět