Novinky

Třetí zápas = třetí výhra

10.10.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Třetí kolo soutěže nás zavedlo na stadion do Třebechovic, kde naším soupeřem byli hokejisté místního klubu. I potřetí v této sezoně vezeme domů plný bodový zisk!

Ilustrační obrázek

První třetina zápasu se nesla v duchu očekávání náporu domácího týmu, jenže jako první jsme se radovali my. Třebechovičtí se sice snažili o tlak, jejich snaha ale končila u našeho brankáře. Ve druhé části jsme si vypracovali rozhodující náskok v utkání, kdy se nejprve prosadil Velinský, a krátce po polovině utkání i Knotek. Tříbrankové vedení nám dalo klid na hokejky do zbytku zápasu. Třebechovičtí se poprvé prosadili až ve poslední části hry z přesilovky, takřka vzápětí jsme si vzali třígólové vedení zpět a zbytek zápasu jsme již pohlídali. Vezeme tak další body a průběžné vedení v tabulce.


SK Třebechovice -- TJ Spartak N. Město n. Met. 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Branky: 49. Beránek (Menyhárt) - 13. Sedláček (Veselý, Klust), 28. Velinský (Novák), 33. Knotek (Maršík, Borovec), 50. Velinský (Reichmann, Černý).

Vyloučení: 8:4. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. 

Rozhodčí: Bednář - Šesták, Hofman. Diváci: 100.


SESTAVY:

Třebechovice: Petrů - Kostka, Plíhal, Mlateček, Hanousek, Dittrich - Jušta, Menyhárt, Beránek, Filip, Matouš, Drašnar T., Šeda, Kudr, Drašnar J., Wolf.

Spartak: Čáp - Vitebský, Mert, Kellner, Novák, Borovec, Klust - Lelka, Veselý, Sedláček, Reichmann, Černý, Maršík, Velinský, Mach, Knotek.


Hodnocení trenéra Topola: "Utkání se mi hodnotí velmi dobře, výhra ze hřiště soupeře se počítá. První třetina byla z naší strany taková nijaká, neříkám špatná, spíše jsme čekali co s námi domácí provedou. Kluci to ale zvládli zkušeně, celý zápas jsme se drželi toho, co jsme chtěli a navíc jsme přidali i góly. Zlomový okamžik podle mě byl ve třetí třetině, kdy jsme inkasovali takový "blbý" gól, defacto vzápětí jsme přidali čtvrtý a bylo po zápase. Závěr jsme odehráli v klidu, tři body super a pracujeme dál."


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:   TJ SPARTAK vs. HC TRUTNOV, neděle 17. 10. 2021, 17:00<< Zpět