Novinky

Úspěšný vstup do mistrovské sezony

3.10.2022 | A-TÝM | Petr Lukášek

První kolo krajské ligy mužů nám poslalo do cesty celek Třebechovic. Díky výbornému úvodu utkání jsme si připsali výhru a body do tabulky.

Ilustrační obrázek

TJ SPARTAK vs. SK Třebechovice 6:2 (4:1, 2:1, 0:0)

Branky: 8. Černý (Hynek, Bucek),13. Petr (Pohl), 16. Hynek (Bucek), 18. Hynek (Bucek, Černý), 28. Veselý (Pohl, Dvořák), 37. Černý (Franc, Bucek) - 16. Kellner (Plíhal, Šeda), 39. Šeda (Netušil, Plíhal).

Vyloučení: 6:8 + Pohl (NME) TS - hosté neproměnili. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Veinfurter - Boček, Brož. Střely na branku: 43:30. Diváků: 165.


SESTAVY:

NME: Biegl (Vik) - Šrenk, Pohl, Klust, Borovec, Dostál, Franc - Hynek, Černý, Bucek, Lelka, Řehák, Veselý, Dvořák, Petr, Vaňát. Trenér: Tomáš Topol.

TRB: Petrů (Vaněk) - Souček, Hanousek, Plíhal, Dittrich, Kellner, Kostka - Sajdl, Drašnar T., Menyhárt, Zahradník, Wolf, Jušta, Javůrek, Netušil, Drašnar J., Šeda. Trenér: Jaroslav Kudrna.


Ráz zápasu určila první třetina, která nám vyšla na jedničku. Na úvodní branku se čekalo do 8. minuty, kdy jsme se zásluhou Černého ujali vedení. V polovině 13. minuty jsme se radovali podruhé, ovšem vzápětí dostali Třebechovičtí šanci snížit z trestného střílení. Biegl v naší brance byl ale proti, ovšem v úvodu 16. minuty se hosté přece jen branky dočkali. Radost jim vydržela pouze 29 sekund, pak jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek. Do prvního klaksonu jsme se prosadili ještě jednou a tak jsme odcházeli do kabin s tříbrankovým náskokem. Ve druhé části jsme navíc náskok navýšili, hosté reagovali snížením až v závěru třetiny. Poslední část již žádnou branku nepřinesla, zápas tak skončil naší výhrou o čtyři branky.


Další výsledky 1. kola


Náchod - Nová Paka 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)

Jaroměř - Trutnov 4:3sn (3:0, 0:0, 0:3 - 0:0, 1:0)

Nový Bydžov - Opočno nehráno pro malý počet hráčů hostí


PROGRAM 2. KOLA - středa 5. 10. 2022, 18:00


HC Trutnov - TJ Spartak N. Město n. Met.

<< Zpět