Novinky

Utočnou vozbu posílí Dominik Kubišta

13.5.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Zcela novou tváří v našem A-týmu je útočník DOMINIK KUBIŠTA (roč. 1998). Rodák z Pardubic se hokejově vyučil právě v místě svého rodiště, v dospělém hokeji oblékal dresy druholigových týmů.

Ilustrační obrázek

V této soutěži odehrál nejvíce v severočeské Bílině, rovněž se mihnul v druholigových Klatovech. V  poslední sezoně byl na soupisce týmu SK Kadaň v Chance lize, odkud míří do našeho týmu, kde rozšíří a posílí útočnou sílu našeho týmu. 

Předseda klubu ing. Vik k příchodu Dominika poznamenal: "Příchod Dominika mě velmi těší, a to hned z několika důvodů. Jsem si vědom toho, že se mohl rozhodovat mezi několika kluby, takže mám o to větší radost, že se rozhodl své další působení spojit s Novým Městem. Jedná se povahově o výborného hráče do party, což se mi potvrdilo i při našich osobních schůzkách a zároveň i o hráče, který by měl patřit mezi lídry na ledě. Určitě se tedy bude jednat o výraznou posilu našeho útoku pro nadcházející sezónu." 

Profil hráče na eliteprospects.com


<< Zpět