Novinky

Útočnou vozbu posílí Jaroslav Dvořák

16.9.2022 | A-TÝM | Petr Lukášek

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další novou tvář našeho týmu, která se může pyšnit i přes své mládí pestrým a úspěšným hokejovým životopisem. Náš dres totiž oblékne útočník JAROSLAV DVOŘÁK.

Jaroslav Dvořák

Rodák z Hradce Králové má za sebou působení v mládežnických reprezentacích U16 až U20, byl členem týmu reprezentační sedmnáctky, která zatím dosud jako jediná vyhrála mládežnický Memoriál Ivana Hlinky, kde například hrál v jedné lajně s Filipem Chytilem (nyní NY Rangers v NHL). Následně naskočil v dresu Mountfieldu do extraligy, za sebou má působení jak v Chance lize, tak i ve II. lize. Naposledy oblékal dres Dvora Králové na Labem, úvod poslední sezony strávil v Nové Pace. Celkem v posledním ročníku nastřádal za základní část a play-off 50 bodů za 22 branek a 28 nahrávek ve 43 duelech. Nyní jej tedy budeme vídat v našem dresu a těšíme se na jeho umění.

Příchod kvituje i trenér Topol: “Možná to bude znít hloupě, ale příchod Jardy je pro nás v dobrém slova smyslu takový malý bonus. Jarda s námi nejprve začal před sezónou jen trénovat a když se nakonec po nějakém čase naskytla příležitost, že by to letos mohl u nás i obléci, tak nebylo co řešit. Dvořka je přesně typ koncového útočníka, který nám v loňské sezóně scházel a jsem přesvědčen o tom, že jeho příchodem nám velmi vzrůstá naše ofenzivní síla. To ostatně prokázal i v posledním přípravném zápase v Chrudimi, kde za nás již naskočil a vstřelil dvě branky.”

Profil hráče na eliteprospects.com

 Zajímavý rozhovor z loňského listopadu je i na webu hokej.cz. https://hokej.cz/nic-nebalim-zpoved-jaroslava-dvoraka-o-druhe-lize-i-promarnene-sanci/5061415


<< Zpět