Novinky

I po druhém kole jsme stoprocentní

6.10.2021 | A-TÝM | Petr Lukášek

Druhé kolo přivedlo na náš zimní stadion celek z Jaroměře. Tradiční rival přijel posílen výhrou z prvního kola nad Opočnem a stejně jako my chtěl navázat na tento bodový zisk.

HC Jaroměř

Jenže tento záměr začal brát za své již v první třetině, když po nevyužité přesilovce hostí jsme ve 13. minutě  poprvé radovali z gólu na našem stadionu v  mistrovských bojích. Ve zbytku úvodní části měli oba týmy možnost přesilovky, ovšem bez úspěchu. Druhá část  začala sérií vyloučení na obou stranách, v nich však ke změně skóre nedošlo. Ukazatel se pohnul až ve 33. minutě, kdy na trestné lavici měli oba týmy po jednom muži a Reichmann přidal náš druhý úspěch. Krátce poté jsme opět čelili přesilovce soupeře, a krátce po navrátu vyloučeného Klusta na led skončil potřetí puk za zády hostujícího gólmana. Tento náskok nám dal klid do poslední třetiny a protože hosté v koncovce naráželi na připraveného Čápa, připisujeme si druhou výhru v sezoně.


TJ Spartak Nové Město n. Metují - HC Jaroměř  3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Branky: 13. Veselý (Klust, Sedláček), 34. Reichmann (Klust, Veselý), 39. Sedláček (Veselý, Reichmann)

Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Svoboda T. - Hurei, Brož. Diváků: 150.


TJ Spartak: Čáp - Kellner, Klust, Mert, Novák, Vitebský, Borovec, Dostál - Černý, Veselý T., Sedláček, Mach, Hylena, Reichmann, Velinský, Maršík, Knotek.

HC jaroměř: Vich - Souček, Mišinec, Dvořák, Bujňák, Kotrč - Kačerovský, Světlík, Vejman, Kocián, Teuber, Mertlík, Krause, Holub, Záliš, Háze, Souček II.   


Hodnocení trenéra Tomáše Topola: "Dnešní zápas nám ukázal takové ty klasické středy, které podle mně by se v této soutěži vůbec neměli hrát. Zápas byl takový ospalý, na druhou stranu jsme měli celý zápas ve svých rukách a hráli jsme to, co jsme potřebovali. Důležité tři body pro nás, dva zápasy, dvě výhry, to se samozřejmě počítá. Ovšem jak říkám, středeční termíny jsou pro tuto soutěž hodně nešťastné, myslím, že ta úroveň zápasu by byla daleko vyšší, pokud by se hrálo o víkendu. Tři body bereme, jsem rád, že jsme zápas dovedli do vítězného konce. Co mě mrzí, je nedisciplinovanost, zejména ve druhé třetině jsme měli dlouhý úsek v oslabení, což by se nám v budoucích zápasech mohlo vymstít. Rád bych ještě poděkoval divákům za návštěvu, a věřím, že na příští utkání jich přijde ještě více."


Další výsledky 2. kola:


Nový Bydžov - Náchod 11:2

Třebechovice - Opočno 5:4 po prodl.

Trutnov měl volno


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:  SK TŘEBECHOVICE -- TJ SPARTAK, neděle 10. 10. 2021, 17:00

<< Zpět