Novinky

Vysoká výhra v přípravě

22.9.2022 | A-TÝM | Petr Lukášek

Další z přípravných zápasů nás čekal u tradičního soupeře v Třebechovicích. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a vezeme tak vysokou výhru.

Příprava TRB-NME

Již úvodní třetina nám vyšla nad očekávání výborně a protože jsme po celý zápas neztratili apetit, skóre postupně narůstalo. Úspěšný debut za A-tým si odbyl junior Michal Praus. Již v neděli se na Vás těšíme na předposledním “domácím” přípravném zápase, kdy ve Dvoře Králové přivítáme ještě vloni druholigovou Novou Paku.

Hodnocení trenéra: “Zápas se nám dnes vydařil na všech frontách. Dokázali jsme po celou dobu udržet vysoké tempo a hrát v rychlosti. Jsem rád, že nám vycházeli i krásné hokejové akce. Další pozitivní věcí je, že oproti předchozímu zápasu zasáhlo dnes do utkání 8 nových hráčů, z toho 2 junioři a přesto jsme si dokázali udržet kvalitu a dokázali si, že to funguje. Mladí kluci navíc předvedli i velmi dobrý výkon a rozhodně nebyli jen do počtu! Do startu sezóny máme týden a půl a nás čekají poslední dva přípravné zápasy. V neděli nás čeká tvrdý test s Novou Pakou, která by letos dle mého mínění měla patřit mezi jedny z favoritů soutěže, tak tam se ukáže.”


SK Třebechovice - TJ SPARTAK  4:12 (1:5, 1:3, 2:4)

Branky a nahrávky: 3. Kostka (Drašnar T., Jušta), 31. Netušil, 48. Drašnar T. (Jušta), 48. Netušil (Sajdl, Kellner) - 2. Bucek (Hynek), 3. Lelka (Zámečník), 15. Lelka TS, 16. Petr (Klust), 18. Velinský (Praus, Petr), 29. Hynek, 32. Velinský, 35. Praus (Lelka), 50. Hynek (Bucek), 52. Praus, 54. Dufek (Borovec), 59. Bucek (Hynek)
Vyloučení: 7:6 navíc Klust (OT+OK). Využití: 0:2  Oslabení: 0:1.
Rozhodčí: Machač - Horák, Vodička. Střely na branku: 38:38  

SESTAVY:

TRB: Petrů (18. Vaněk) - Hanousek, Kostka, Kellner, Mlateček, Veselý, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Sajdl - Vik, Drašnar J., Javůrek

NME: Biegl (50. Vik) - Klust, Borovec, Mert, Vitebský, Dufek, Dostál - Velinský, Řehák, Lelka, Bucek, Praus, Petr, Hynek, Černý, Zámečník 

(statistiky převzaty z webu soupeře)

<< Zpět