Novinky

Závěrečné mistrovské dvojutkání Přípravky 2011

10.3.2019 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

Mistrovská soutěž Přípravky 2011 dospěla dnes do finále.

Ilustrační obrázek

Závěrečné mistrovské dvojutkání


Mistrovská soutěž Přípravky 2011 dospěla dnes do finále. V nedělním dvojzápase jsme na domácím stadionu přivítali borce z Nového Bydžova a týmu HC Vrchlabí „B“.

Nominaci na zápasy dostaly všechny děti. Chtěli jsme dát možnost všem, aby se předvedly před soupeřem a rodiči, jak celý rok pilně a poctivě trénují. Všechny děti dorazily. V obou zápasech podaly výborné výkony a prodaly vše, co mají natrénováno. Od začátku do samotného konce bojovaly. Za předvedený týmový výkon sklidily potlesk a velkou pochvalu.

Sestava:

Máťa Tauc – gólman

Adam Nosek

Domča Tauc

Mára Padyásek

Filip Horák

Jára Řeháček

Kuba Entler

Martin Moravec

Kristián Machula

Eliška Papežová

Lucka Bašková

Máťa Hlávko


Do úplného konce sezóny nám chybí ještě dva týdny. Během nich budou mít děti ještě několik tréninkových jednotek a celá sezóna vyvrcholí na závěrečném turnaji ve Frýdlantu v sobotu 23.3.2019

Jak už jsem se několikrát zmiňoval i dnes zde musím poděkovat všem rodičů dětí za aktivní přístup. A to jak pravidelně dochází s dětmi na tréninky a zápasy, tak i za pomoc při organizaci domácích zápasů ( zdravotník, rozhodčí, časomíra, výborného občerstvení do kabiny). 

FOTOGALERIE

<< Zpět