Novinky

Zpráva o stavu rekonstruce VII.

12.5.2023 | TJ Spartak | Petr Lukášek

Přinášíme další sérii snímků z probíhající rekonstrukce stadionu. Změn na první pohled není moc, ale celá akce spěje do finiše.

Ilustrační obrázek

Od poslední  návštěvy přibyly ochranné sítě nad plexiskly, bylo doděláno zakrytí mantinelů ze strany od hlediště. Dále pokračuje příprava "pracoviště" boxu rozhodčích a pomocných funkcí, na dovybavení čekají hráčské a trestné lavice. Dále zbývá k dokončení prostor chladícího kanálu a sněžné jámy.

I ve strojovně finišují činnosti směřující k dokončení a možnému spuštění zkušebního provozu. Po kompletaci strojovny bude následovat příprava a oživení software chladících kompresorů. Pak již nebude stát nic v cestě vyzkoušení technologie v provozu. Toto můžeme očekávat zřejmě na přelomu května a června, přesný termín samozřejmě přineseme.

FOTOGALERIE

Autor: Petr Lukášek | 17 fotografií

<< Zpět