Novinky

Zpráva o stavu rekonstrukce II.

15.1.2023 | TJ Spartak | Petr Lukášek

Rekonstrukce našeho stánku pokračuje kupředu a my přinášíme našim čtenářům pohled na aktuální situaci. Najdete další sérii fotografií, dokumentující aktuální situaci.

Ilustrační obrázek

V prostoru stadionu je kompletně připraven chladící kanál a ke konci se chýlí i demontáž zbylých mantinelů. Dále se postupně odstraňuje původní kotvení sloupků mantinelů a úprava prostoru hráčských lavic. Současně s tím probíhá úklid ledové plochy a začne se vše směrovat k přípravě vybudování nové plochy.

Na kondenzační straně chlazení je již demontován původní kondenzátor Baltimore, po které zůstala pouze nosná konstrukce. Strojovna se pomalu připravuje na odvoz starých kompresorů a dalších zařízení, následně bude upravena podlaha a připraveno nové lože pro osazení strojovny novým zařízením.

FOTOGALERIE

Autor: Petr Lukášek | 14 fotografií

<< Zpět