Novinky

Zpráva o stavu rekonstrukce VI.

27.4.2023 | TJ Spartak | Petr Lukášek

Rekonstrukce našeho stadionu se rychle blíží k závěru. Jak ve strojovně, tak i na ledové ploše finišují práce a přípavy na zkušební provoz. Níže v galerii přinášíme pohled na aktuální stav.

Ilustrační obrázek

V prostoru ledové plochy je již plně vyzrálý beton, zároveň běží naplno montáž mantinelů a ochranných skel,  prostor tak již velmi připomíná hokejové kolbiště. Před dokončením jsou i prostory trestných lavic a hráčských střídaček, zbývají pak ještě ochranné sítě v prostoru za oběma brankami. 

I ve strojovně probíhají kompletační práce tak, aby bylo možno vyzkoušet funkčnost technologie ve zkušebním provozu. Ten by měl následovat po dokončení, zřejmě v průběhu května, přesnou informaci Vám samozřejmě přineseme.  

FOTOGALERIE

Autor: Petr Lukášek | 19 fotografií

<< Zpět