Novinky - Přípravka 2013

Poslední mistrovské zápasy sezóny 2019/2020 odehrány

8.3.2020 | Přípravka 2. třída | Lukáš Entler

K posledním mistrovským zápasům zajížděla přípravka 2012 do Hradce Králové. Tam jsme se postupně střetli s týmem domácích, ti proti nám nastoupili s ročníkem 2013 a následně proti mužstvu HC Wikov Honov

Společně sdílená radost :-)

K posledním mistrovským zápasům zajížděla přípravka 2012 do Hradce Králové. Tam jsme se postupně střetli s týmem domácích, ti proti nám nastoupili s ročníkem 2013 a následně proti mužstvu HC Wikov Honov. Díky posunu začátku zápasu z 8:00 hod na 11:00 hod, jsme před prvním zápasem připravili klukům rozcvičku na hlavním stadionu, kde právě probíhal trénink "A" mužstva HC Mountfield HK, což bylo pro kluky překvapením a zároveň obrovským zážitkem. Pak už jsme šli do zápasů. I když k ideálnímu výkonu našeho mužstva něco chybělo, kluci si poradili s oběma soupeři.
Přesto, že budou v následujícím týdnu prázdniny, věříme, že kluci zdárně potrénují, aby naladili formu na nedělní turnaj. V neděli 15.3.2020 zajíždíme do Litomyšle, kde se postupně utkáme s celky HC Kometa Brno, HC Mountfield KH Bílá a černá, HC Hlinsko a domácím týmem HC Litomyšl.

FOTOGALERIE

<< Zpět